Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

До уваги студентів І курсу: поселення!

555Шановні студенти І курсу та батьки, доводимо до вашого відома, що поселення до гуртожитку № 5 відбуватиметься 27 серпня 2018 року. Просимо прибути в зазначений термін з 8.00 до 15.00 для оформлення документів і подальшого поселення за адресою: м. Київ, вул. Борщагівська, 193, Гуртожиток № 5 НАУ.

Наукометричне видання для гуманітаріїв

555Шановні колеги, раді повідомити про вихід друком чергового номеру (№ 37) Збірника наукових праць «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах».

У Мамаєвій Слободі

555Вже традиційно, наприкінці навчального року, завідувач кафедри української мови та культури І. Бурлакова та викладачі відвідали «Мамаєву Слободу», козацьке селище серед Києва.

Гендерне насильство в культурі та суспільстві

5557 липня 2018 року відбувся круглий стіл на тему «Гендерне насильство в культурі та суспільстві», організований кафедрою соціології та політології. Вступне слово до учасників круглого столу промовила завідувач кафедри соціології та політології, доктор соціологічних наук, професор Хомерікі О.А.

Запрошуємо на навчання майбутніх докторів філософії (PhD)

iStock-537299474Навчально-науковий гуманітарний інститут запрошує на навчання в аспірантурі (освітньо-науковий ступінь PhD).

Американські свята посеред українських буднів

555Кафедра англійської філології і перекладу продовжує гарну традицію зустрічатися зі своїми колегами у неформальній обстановці. Так, і викладач кафедри Галій Людмила Георгіївна відзначала день незалежності Сполучених Штатів Америки із гостем І Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: освіта, наука, комунікація» Джоном Сільвером, представником посольства США в Україні з питань вивчення англійської мови.

Практика для першокурсників

555З метою практичного засвоєння студентами І курсу спеціальності «Соціальна робота» отриманих знань та у рамках співпраці з Центром соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді Солом’янського району були проведені майстер-класи з арт-терапії «Мої цілі».

Формування професійних вмінь в реальних умовах

555Студенти-філологи 3-го курсу в червні-липні 2018 року проходили перекладацьку практику на базі бюро перекладів «Альфа-груп». Координаторами практики від університету були доценти кафедри англійської філології і перекладу Т. Крилова і Ю. Плетенецька.

Калейдоскоп випусків Інституту!

555 25 липня 2018 року в Навчально-науковому гуманітарному інституті відбулися випуски молодих фахівців, які щойно завершили навчання за освітнім ступенем «Бакалавр». Феєрія позитивного настрою, креативу, квітів, посмішок, поцілунків, обіймів, музики, відео-презентацій, сліз від розлучення із альма-матер – таким запам’ятають цей день наші випускники, їхні батьки та викладачі.

Готовність на 100%

555Кафедра авіаційної психології констатує повну готовність до зустрічі абітурієнтів у Приймальній комісії. У Національному авіаційному університеті спеціальність 053 Психологія окрасилась ще однією сучасною спеціалізацією – Психологія бізнесу!

Вітаємо із захистом!

555Колектив Інституту щиро вітає із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук нашу колегу, викладача кафедри іноземної філології, Хайдарі Наталію Ігорівну! Захист відбувся 2 липня 2018 року на засіданні Спеціальної вченої ради Д 70.145.01 у стінах Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве