Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Випускникам відкриті двері

5554 липня 2017 року дирекція Інституту та викладачі кафедри авіаційної психології урочисто привітали випускників спеціальності «Психологія» з отриманням дипломів про вищу освіту. Ця хвилююча подія була наповнена і радістю нових можливостей , і сумом розлуки. Будемо вірити, що всі теплі слова і побажання здійсняться на особистому та професійному шляху психологів.

Пишаємося успіхами наших студентів

555Протягом навчання кожний студент прагне реалізувати власний потенціал у різних напрямах обраної професійної діяльності. Більшість обирає самостійний шлях реалізації, але обов’язково продуктивний. Так, студентка 5 курсу ОС «Магістр» Клюзко Катерина разом з учасниками делегації з України стала учасником молодіжного форуму німецької молоді (ВDKJ) у м. Альтенберг (Німеччина).

Обмін досвідом з закордонними колегами

5553 липня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури зустрілися з доцентом, викладачем Бінгьольського університету Турецької Республіки Касимом Татлилиоглу, який завітав на кафедру.

До уваги вступників на PhD програми (аспірантура)

555Шановні здобувачі! Вступний екзамен в аспірантуру НАУ з англійської мови для всіх спеціальностей відбудеться 6 липня 2017 року о 9.00 в ауд. 8.1412 (корпус 8, кафедра англійської філології і перекладу).

Філологи долають SCOPUS

555Україна, на жаль, не має фахових наукових видань з філологічних наук, що індексуються в міжнародній наукометричній базі Scopus. Та й за кордоном таких видань небагато. Тому кожна публікація наших колег у науковому журналі, що індексується в Scopus, є вагомим науковим досягненням. Сьогодні маємо нагоду привітати доцента кафедри англійської філології і перекладу С.Г. Шурму.

На крилах творчості

555З 27 червня по 3 липня 2017 року на Миколаївщині проходив ХХ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека». В межах фестивалю щороку для освітян працює Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості».

Випускний психологів

55526 червня 2017 року відбувся випуск студентів 4 курсу напряму «Психологія». Ця урочиста подія проходила у актовій залі НАУ. Привітали випускників відповідальна НН ГМІ за навчальну роботу Алпатова О.В., завідувач кафедри авіаційної психології Помиткіна Л.В., куратори 406-407 груп Сечейко О.В., Сапельник О.В., викладачі кафедри студенти та їх батьки і друзі.

Сучасне навчально-методичне забезпечення

55530 червня 2017 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулась презентація трьох навчальних посібників для студентів спеціальності «Філологія», авторами яких є провідні викладачі кафедри.

Студентська школа соціальної роботи

555Майже два тижні підготовки, зустрічей, дзвінків і результат виправдав наші очікування! 24 червня 2017 року «Студентська школа соціальної роботи», яка була створена на базі кафедри соціальних технологій взяла участь у найбільшому фестивалі молодіжних ініціатив Youthday '17, який зібрав в одному місці та в один час більше 150 організацій.

Профорієнтація у дії

55527 червня 2017 року доцент кафедри соціальних технологій Петренко Т.В.  виступила на Дні відкритих дверей у Київському механіко-технологічному коледжі перед абітурієнтами і випускниками, їх батьками.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве