Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

3434

Науковий семінар зібрав молодих гуманітаріїв

5559 листопада 2017 року на кафедрі української мови та культури відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар молодих науковців, аспірантів, студентів «Мова та культура як форми людського буття і свідомості нації». Цей захід щорічно проводиться в рамках святкування Дня української писемності та мови.

Світ не забуде, поки ми пам’ятатимемо свою історію

5552 листопада 2017 року колективом кафедри історії та документознавства була організована зустріч студентів  спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» із головою товариства ветеранів розвідки Військово-морського флоту Мармашовим Олександром Володимировичем.

Відбувся І етап мовного конкурсу

5559 листопада 2017 року у рамках святкування Дня української писемності та мови в читальному залі НТБ НАУ серед студентів нашого університету було проведено І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Організовували захід викладачі кафедри української мови та культури Володимир Варенко та Надія Сенчило.

Конкурс стінгазет

5558 листопада 2017 року з ініціативи кафедри української мови та культури було проведено конкурс стіннівок, приурочений Дню української писемності та мови. В оформленні стінгазет узяли участь студенти різних інститутів НАУ.

Об’єднані спільною метою

5559 листопада 2017 року, у День української писемності та мови, викладачі кафедри української мови та культури зорганізували написання традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності в Національному авіаційному університеті.

Ми можемо більше!

55512 листопада 2017 року доцент кафедри соціології та політології Семенець-Орлова Інна Андріївна стала учасником Київського форуму М18 «Ми можемо більше!», що відбувся у колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Психологічний захист працівників і студентів НАУ

5559 листопада 2017 року кафедра авіаційної психології взяла участь у конференції нашого університету «Радіаційний, хімічний, медичний, біологічний, психологічний захист працівників і студентів. Інженерний захист територій».

Зустріч гуртківців у музеї літератури

5557 листопада 2016 року в рамках тижня «Дні української писемності та мови в НАУ» у Національному музеї літератури України відбулося виїзне засідання наукового гуртка з української мови, у якому взяли участь студенти з різних інститутів університету. Його проведення організувала викладач кафедри української мови та культури Ганна Онуфрійчук.

Доля мови – доля народу

5556 листопада 2017 року до Дня української писемності та мови в рамках музейної програми «Доля мови – доля народу» відбулася зустріч студентів НАУ з мовознавцем, кандидатом філологічних наук, доцентом Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Мирославою Приходою.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве