Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Гуманітарний інститут «зачаровує любов’ю»

DSC0458713 лютого 2013 року о 15:20 в бібліотеці НАУ відбувся вечір «Зачаровані любов’ю», присвячений 10-літтю Гуманітарного інституту та Дню всіх закоханих. Організатором заходу виступила кафедра української мови та культури, яка задіяла до його проведення студентів різних інститутів та факультетів НАУ, зокрема ФЕП, ФКС, ФМЛ, ГМІ. Концерт пройшов у святковому, теплому настрої. Кожен учасник проявив свої творчі здібності та почуття виконанням улюбленої поезії або душевної пісні. Вечір об’єднав усіх та залишив глибокі, незабутні враження.

Про особисте без табу…

4728Напередодні Дня Святого Валентина 13 лютого 2013 року для студентів Гуманітарного інституту у гуртожитку № 5 відбувся відеолекторій, присвячений проблемі вибору шлюбного партнера. Для перегляду студентам був запропонований цікавий відеофільм «Офіційний шлюб» з коментарями від відомих психологів про особливості вибору супутника життя. Доцент кафедри авіаційної психології Помиткіна Л.В. разом зі студентами провела жваве обговорення актуальних питань шлюбних стосунків, що допомогло усім присутнім отримати необхідні знання, збагатити власний життєвий досвід та відверто поспілкуватися про особисте.

Вивчаємо власну професію

DSCF209613 лютого 2013 року студенти напряму підготовки «Екологія» – учасники «Екскурсійного клубу» у супроводі викладачів кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту відвідали водно-інформаційний центр м. Києва. Незабутнє враження справив на учасників екскурсії цей надсучасний, один з кращих у Європі комплекс. Учасники клубу із захопленням мандрували континентами під час інтерактивного шоу, спускалися на ліфті у підземелля, відвідали казковий грот з водоспадом, побачили, як тануть льодовики, йде дощ, відбувається виверження гейзера, спалахує блискавка тощо. Майбутні фахівці з екології поділилися зі спеціалістами центру своїми думками з приводу нагальних екологічних проблем нашого міста – безпеки питної води, очистки водовідведення та стічних вод, раціональних методів водопостачання. Під час екскурсії студенти-екологи зізналися, що по-справжньому запишалися своєю майбутньою професією.

Кубок "ГАМТ"

413 лютого 2013 року у гостинних стінах Гуманітарного інституту панував романтичний, радісний настрій. Вже стало доброю традицією проводити «Кубок ГАМТ». В теплій, дружній атмосфері відбулася третя зустріч команд студентів 1-го курсу ГМІ та студентів ІКІТ в якій перемогу здобула команда ІКІТу. Студенти обох інститутів добре готувалися до конкурсів, продемонстрували достатній рівень підготовки та злагодженості команд. Глядачі, яких нараховувалося близько 300 осіб отримали задоволення та бадьорий настрій. Гумор, пісні, запальні танці від учасників конкурсу під щирі оплески залу підняли настрій напередодні дня Святого Валентина.

Speed dating

513 лютого 2013 року студентські ради Гуманітарного інституту та Інституту аеропортів, напередодні Дня закоханих організували незабутній вечір «швидких побачень», який відбувся у науково-технічній бібліотеці НАУ. Захід був наповнений романтикою та іскристими нотками флірту. Такий новий формат знайомств надає чудову можливість поспілкуватись із цікавими людьми, отримати приємні враження і навіть знайти свою другу половинку. 20 хлопців і 20 дівчат мали лише 3 хвилини на те, щоб знайти взаємну симпатію, і багатьом це успішно вдалося! Сподіваємось, три хвилили побачення не будуть для пар останніми.

Вивчаємо французьку на матеріалі документальних фільмів

P101144611 лютого 2013 року на кафедрі іноземної філології Гуманітарного інституту відбулося засідання дискусійного клубу «Вивчаємо іноземну мову на матеріалі художніх та документальних фільмів». Клуб регулярно збирає студентів різних напрямів підготовки нашого університету з метою вдосконалення не лише розмовної іноземної мови, але й осмислення актуальних проблем сьогодення. Цього разу предметом аналізу став документальний фільм «Le role de Mass Medias dans la vie moderne de la France» французькою мовою. Сподіваємось, така форма роботи сприятиме формуванню у студентської молоді активної громадянської позиції та закріплюватиме комунікативні навички.

До олімпійських вершин

IMG_316830 січня 2013 року у приміщенні вченої ради НУВФСУ відбулося засідання ХІV сесії Олімпійської академії (ОА) України. На засіданні розглядалися актуальні питання сучасного олімпійського руху та олімпійської освіти. У 2012 році ОА України була визнана однією з кращих національних ОА у світі, а голова ОА України професор М.М. Булатова – нагороджена відзнакою Міжнародного Олімпійського комітету «Золота Афіна». У засіданнях сесії ОА брали участь керівники Київського відділення ОА України: завідувач кафедри спортивної підготовки Гуманітарного інституту, майстер спорту міжнародного класу Турчина Н.І. та доцент кафедри спортивної підготовки Вржесневський І.І.

Засідання Вченої ради інституту

DSCN085813 лютого 2013 року відбулося чергове засіданні Вченої ради ГМІ, на початку якого директор інституту А.Г. Гудманян привітав професора кафедри філософії Є.Ф. Сластенка із знаменною датою – 50-річчям роботи в нашому університеті. На засіданні розглядалися актуальні питання діяльності інституту. Зокрема, підготовка до організації роботи секцій міжнародної конференції «Політ. Сучасні проблеми науки», а також участь студентів у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Значну увагу члени ради приділили проблемі розробки навчально-методичних комплексів дисциплін.

Гуманітарний інститут – учасник загальнонаціонального форуму

DSC0454613 лютого 2013 року у рамках програми роботи загальнонаціонального форуму «Україна – Славетна» кафедрою історії та документознавства та кафедрою української мови та культури Гуманітарного інституту був організований семінар-диспут, присвячений проблемі патріотичного виховання студентської молоді. Під час семінару оговорювались питання історичного минулого нашої держави та його вплив на формування сучасного позитивного іміджу України. Активними учасниками семінару стали також студенти різних напрямів підготовки нашого університету, думки яких вносили корективи у теоретичні розмірковування старших колег-науковців. Утім семінар виявив бажання молоді жити в Україні та працювати задля блага її народу та майбутнього.

Знання – це сила

37 лютого 2013 року студентська рада Гуманітарного інституту за підтримки відділу по роботі зі студентами провела конкурс «Найрозумніший першокурсник Гуманітарного інституту». За звання лідера завзято та наполегливо боролися представники різних напрямів підготовки ГМІ. Незважаючи на складність завдань, кмітливість розумних першокурсників перевершила всі сподівання. Вони блискуче впоралися з поставленими завданнями. У фінал пройшли: Марія Кузнєцова (група 107, психологія), Оксана Вернидуб (група 106, психологія), та Таїсія Карпенко (група 117, соціальна робота). Останній етап був присвячений історії Національного авіаційного університету. Саме тут розпочалася справжня боротьба! Все ж із невеликим відривом перемогла Кузнєцова Марія! Студентська Рада нагородила переможця кубком Найрозумнішого. Висловлюємо подяку всім учасникам та вболівальникам і бажаємо нових перемог!

У просторі психологічного клубу «Інсайт»

9311 лютого 2013 року відбулася зустріч студентів Гуманітарного інституту в просторі психологічного клубу «Інсайт», темою якої було ефективне спілкування та встановлення першого контакту. Викладачі кафедри авіаційної психології Сапельник О.В. та Власова-Чмерук О.М. запропонували цікаві тренінгові вправи, виконуючи які студенти отримали досвід переживань при налагодженні гармонійного контакту з партнерами, а також мали змогу поглянути на себе очима інших. Усі заходи психологічного клубу «Інсайт» спрямовані на розвиток особистості кожного студента, розвиток його творчого потенціалу. Завітайте до нас та переконайтеся самі!

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве