Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Вивчаємо авіаційну англійську з авіаторами!

0000027602-DSC_003221 вересня 2012 року для студентів напряму «Філологія» було проведене спеціальне виїзне заняття з дисципліни «Практики перекладу англійської авіаційної термінології». Лекція «під відкритим небом» відбулася на території Державного музею авіації, що в Жулянах. Під час заняття студенти ознайомилися із базовими елементами конструкції літака та гелікоптера, дізналися про основні льотно-технічні характеристики таких літальних апаратів, як Ту-154, Іл-18А, Анатра-Анасаль та інші. Знайомство зі складними термінами та унаочнення вивченого матеріалу проходило під пильним наглядом досвідчених спеціалістів-знавців авіаційної техніки й історії авіації.

Ми за здоровий спосіб життя!

1246382936_smoking_0120 жовтня 2012 року студентська рада нашого інституту організувала і провела соціальну акцію під назвою «Ми за здоровий спосіб життя». З ранку й до самого вечора вздовж коридорів та у фойє гуртожитку № 5 можна було побачити надписи, зміст і оформлення яких привертали увагу мешканців та гостей. Тематикою стінгазет були гасла: 1) дихай вільно; 2) дивись на світ тверезими очима; 3) алкоголь та цигарки – повільна смерть; 4) вбиваючи себе, ви вбиваєте інших; 5) не думаєш про себе!? – подумай про майбутніх дітей; 6) зроби вибір: здоров’я чи алкоголь.

Традиції незламні!

312 вересня у нашому інституті відбулася незабутня подія, адже першокурсники стали справжніми МІНУСАМИ. Студентська рада ГМІ влаштувала для наймолодших студентів справжнє свято. На початку проводився квест, який мав на меті перевірити знання першокурсників території університету. Близько двох годин команди виконували різноманітні завдання на станціях, які були ретельно приховані. Нездоланна жага до перемоги, командний дух та позитивний настрій допомагали виконувати першачкам завдання на одному диханні. Після закінчення квесту студентська рада ГМІ посвятила всіх першокурсників у «Мінуса» та взяли з них клятву, яка зобов’язує весело та незабутньо проводити студентське життя. Вітаємо першокурсників!

А ти знаєш про партизанську славу?

1До Дня партизанського руху в Гуманітарному інституті розпочато збір інформації про партизан, учасників бойових дій ВВВ. В усіх групах проведені години корпоративної культури за даною тематикою. Першовідкривачем цієї справи стала кафедра історії та документознавства Гуманітарного інститут, яка надала для ознайомлення студентів цікаву історичну інформацію. Саме завдяки зібраним в архівах даним ми маємо змогу оцінити справжні масштаби партизанського руху на території нашої країни під час війни 1941-1945 років.

Конференція трудового колективу інституту

IMG_611013 вересня 2012 року в Гуманітарному інституті відбулася щорічна Конференція трудового колективу. Вона розпочалися з приємної процедури нагородження грамотами і подяками директора кращих співробітників інституту. Бурхливими оплесками учасники конференції вітали колег, невтомна праця яких вагомо вплинула на розбудову інституту в минулому навчальному році.

Основним питанням Конференції була доповідь директора Артура Гудманяна «Про діяльність Гуманітарного інституту у 2011-2012 н.р.». У ній він представив змістовний зріз роботи інституту за вказаний період та здійснив глибокий аналіз освітнього, виховного і наукового процесів крізь призму їх якості й ефективності.

До спортивного олімпу!

gandbolЗ 10 по 16 вересня 2012 року майстер спорту міжнародного класу з гандболу завідувач кафедри спортивної підготовки нашого інституту Наталія Турчина була учасником учбово-тренувального збору гандбольного клубу «Спартак». Збір відбувся у м. Алушта АР Крим та пройшов у рамках програми підготовки до Чемпіонату України з гандболу.

Дідів наших слава!

IMAG007019 вересня 2012 року студенти факультетів МЕФ та ФКС під керівництвом викладача кафедри української мови та культури Ігоря Суржика відвідали Парк Партизанської Слави на Червоному Хуторі у м. Києві. Екскурсія меморіальним парком та цікава розповідь про героїчне минуле нашого народу змусили молодь замислитись над сторінками пам’яті та долями тих, хто поклав свої життя заради майбутніх поколінь.

Вибори голови студентської ради гуртожитку №5

thumb_y_cb0c47ceМешканці студентського гуртожитку № 5 обрали нового голову студентської ради гуртожитку. Це відбулося на виборчій конференції жителів гуртожитку, яка мала всі атрибути легітимного зібрання. Серед гостей конференції були присутніми голова студентської ради студентського містечка НАУ Дар’я Рижко та її заступник Роман Гаврилюк. За результатами вільного волевиявлення новим головою студентської ради гуртожитку № 5 обрано Вадима Савельєва (віце-містер НАУ-2012). Після оголошення результатів голова пообіцяв звітувати про діяльність команди та радувати мешканців цікавими проектами.

Подяка від Солом’янської райдержадміністрації

DSC02998
7 вересня 2012 року на святковому заході, присвяченому Дню фізичної культури і спорту України, завідувач кафедри спортивної підготовки Наталія Турчина та доцент кафедри фізичного виховання нашого інституту Вікторія Білецька були нагороджені відзнаками голови Солом’янської районної державної адміністрації міста Києва за вагомий особистий внесок у створення духовних і матеріальних цінностей та досягнення високої майстерності у професійній діяльності. Вітаємо Вас, наші чарівні грації!

До уваги студентів 3-6 курсів: «Завтра.UA»!

zavtraЗ 1 жовтня 2012 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає конкурсний відбір учасників Стипендіальної програми «Завтра.UA» – програми підтримки талановитої молоді. «Завтра.UA» – це перша в Україні загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді, що здійснюється за рахунок приватних коштів. Вона є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти й науки.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве