Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Методичне забезпечення навчального процесу

newsВикладачами кафедри соціології та соціальних технологій розроблені й видані нові методичні рекомендації для студентів спеціальності 6.130102 «Соціальна робота»: 1) Соціальна робота з сім`ями: методичні рекомендації до самостійної роботи / уклад. Н.Г. Ісхакова. – К. : НАУ, 2012. – 52 с.; 2) Теорія соціальної роботи в авіаційній галузі: методичні рекомендації до практичних занять / уклад. :  О.П. Полисаєв, В.М. Шевченко. – К. : НАУ, 2012. – 60 с. Вітаємо наших колег!

Дорогі колеги, студенти, співробітники!

9 Травня – День Перемоги нашого народу в кровопролитній і жорстокій війні.
Вона стала гірким уроком для всього людства. Ветерани подарували нам мир, щастя і чисте небо,
мільйони солдат власним життям заплатили за нашу свободу та гідність,
сотні тисяч жінок і дітей загинули від ворожих куль.


Шануйте їх подвиг, вклоніться живим, схиліть голову перед пам’яттю загиблих.
Це – наш священний обов’язок, неоплачений борг!
Зі святом Вас, з Днем Перемоги!

З повагою, Артур Гудманян

Кураторська комісія

x_a7a3e4d326 квітня 2012 року на кафедрі авіаційної психології відбулося засідання кураторської комісії, присвячене контролю успішності студентів 1-2 курсів напряму підготовки «Психологія». На заході були присутні завідувач кафедри О. Петренко, куратори та представники відповідних груп. Особливу увагу керівництво кафедри звернуло на аналіз причин значної кількості пропусків навчальних занять та шляхи ліквідації заборгованостей.

Укріплюємо наукові зв’язки

svyaz26-27 квітня 2012 року викладачі кафедри історії і культурології були учасниками Всеукраїнської наукової конференції «Соціальні комунікації: стан, проблеми, тенденції», яка відбулася у Київському національному університеті культури і мистецтв. Конференцію відвідали представники провідних вишів України, зокрема, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, Київського університету ім. Б. Грінченка, Львівського Національного університету ім. І. Франка, Національного технічного університету України «КПІ», Київського національного університету ім. Т. Шевченка, а також наукові співробітники Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Інформація з перших вуст!

0000023212-IMG_488927 квітня 2012 року у рамках дисципліни «Практика перекладу англійської авіаційної термінології» відбулася дружня зустріч викладачів та студентів Гуманітарного інституту із керівником польотів АДВ аеропорту Жуляни В. Карповим. Студенти мали можливість не лише отримати пояснення незрозумілих термінів, але й довідатися про особливості роботи аеропорту, взаємозв’язок різних служб. Зустріч пройшла у невимушеній атмосфері, а гостю особливо запам’яталися кмітливі та допитливі питання студентів. Чекаємо на нові зустрічі!

Інтернет-конференція в ГМІ

1426 квітня 2012 року студенти напряму «Документознавство та інформаційна діяльність» були учасниками Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Сучасні наукові парадигми мови, літератури, юридичної лінгвістики та документознавства», яка проходила в Луганському державному університеті внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка. Метою проведення цього заходу було сприяння науковому спілкуванню обдарованої молоді з різних країн. Учасниками конференції стали представники Національного авіаційного університету (Україна), Московської юридичної академії ім. О.Є. Кутафіна (Російська Федерація), Каспійського державного університету технологій та інженерінга ім. Ш. Єсенова (Казахстан). Інноваційною стала форма організації роботи конференції, яка проходила за посередництва Інтернет-технологій і програми Skype.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

13


Студенти Гуманітарного інституту Зоряна Свердлик, Марія Семенюк та Катерина Ігнатьєва були учасниками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з документознавства. Результати їх участі дозволяють стверджувати, що наш університет – один з найкращих на теренах нашої держави.

Вітаємо лауреатів, а також кафедру історії і культурології зі значним здобутком!

Наші студенти - учасники наукової конференції в Національній академії служби безпеки України

scan_dip_st
25 квітня 2012 року 18 студентів спеціальності «Переклад» брали участь у роботі ІІІ Всеукраїнської наукової конференції «Комунікативні стратегії інформаційного суспільства», яка відбулася у Національній академії служби безпеки України. Чудове володіння мовою, невпинний процес саморозвитку, вміння застосовувати комунікативні стратегії та тактики на практиці, майстерно володіти як словом, так і новітніми технологіями – це неповний перелік того, що продемонстрували наші доповідачі. Приємно, що результати їх науково-дослідницьких пошуків були опубліковані у збірнику наукових праць.

Бажаємо молодим науковцям осягнення нових вершин!

Тренінг з аеробіки: олімпійська майстерність

0000023097-SAM_102224 квітня 2012 року кафедра спортивної підготовки нашого інституту організувала Тренінг-практикум з аеробіки, присвячений Міжнародному Олімпійському дню. Майстер-клас проводила майстер спорту міжнародного класу, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Наталія Турчина. Гостем заходу була двократна олімпійська чемпіонка з гандболу, володар Кубку Європейських чемпіонів Людмила Бобрусь. Сподіваємось, спорт як основа здоров’я, настрою та краси є Вашими постійними супутниками у житті.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве