Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Вперед до вершин науки!

IMG_690026 березня 2013 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбувся попередній захист дисертаційних робіт старшого викладача кафедри Журавльової Оксани Михайлівни  на тему «Гармонізація смислу у перекладі релігійних текстів» та старшого викладача кафедри Плетенецької Юлії Миколаївни на тему «Малий синтаксис сучасного англомовного відеоряду та його відтворення українською мовою (на матеріалі американських фільмів)». Науковий керівник робіт – доктор філологічних наук, професор Гудманян А.Г. Обговорення результатів дисертаційних досліджень викликало жваву дискусію серед присутніх. Рецензенти дисертаційних робіт професор, д. філол. н. Бурлакова І.В., професор, д. філол. н. Межжеріна Г.В., професор, к. філол. н. Акмалдінова О.М., доцент, к. філол. н. Шостак О.Г., доцент, к. філол. н. Єнчева Г.Г., доцент, к. філол. н. Кондратьєва О.В. відзначили високий науковий рівень представлених досліджень. Прийнято рішення рекомендувати дисертаційні роботи Журавльової О.М. та Плетенецької Ю.М. до розгляду спеціалізованою вченою радою.

Науковий поступ студентів-соціологів

12Студентка IV курсу 412 групи Шпула Ольга успішно виступила у підсумковій науково-практичній конференції в рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти», яка відбулась у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна». Організатори конференції були приємно здивовані широтою наукових проблем, якими займаються наші викладачі та студенти. За підсумками виступу Ольга отримала сертифікат учасника.

Міжнародна науково-практична конференція

2013-921-22 березня в стінах нашого інституту відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти». Її організаторами виступили: Національний авіаційний університет (кафедра педагогіки та психології професійної освіти, а також кафедра іноземних мов за фахом ГМІ), Кошицький технічний університет (Словакія), Грузинський авіаційний університет, АО «Академія цивільної авіації» (Казахстан), Кемеровський державний університет (Росія), Державна Вища школа Професіоналів м. Хелм (Польща). Метою заходу було обговорення ефективних способів оновлення змісту сучасної вищої освіти, розвиток полікультурності, доступності та технологічності у цій сфері.

Універсіада НАУ з шахів

DSC0845619 – 21 березня на спорткомплексі НАУ відбулося змагання з шахів серед студентів за програмою Універсіади НАУ. Змагання проводила кафедра спортивної підготовки. Головний суддя – професор Черняєв Е.Г. У запеклій боротьбі місця розподілилися наступним чином: І місце посіла збірна команда ІМВ:– Мегур Владислав (406 гр.), Кириллов Володимир (306 гр.); ІІ місце збірна команда ІАСУ: – Кибальник Дмитро (501 гр.), Гоначар Андрій (506 гр.); ІІІ місце збірна команда ІКІТ: – Рудковський Андрій, Лещов Вадим (202).

Вітаємо переможців та бажаємо наступних успіхів!

Святкування тижня Франкофонії

_221 березня 2013 року студенти та викладачі кафедри іноземної філології доценти Л.А. Андрусь і М.О. Желуденко були гостями концерту Жеремі Кіслінга, що проходив в рамках тижня Франкофонії в Україні за підтримки швейцарського посольства. На фото наші колеги з аташе по культурі Франком Котет Глаузером та представниками амбасади Швейцарії.

Вчимося долати конфлікти

DSC0270022 березня 2013 року відбулося засідання наукового студентського гуртка із сучасних проблем соціальної роботи. Тема засідання: «Конфлікти та їх подолання під час спілкування дітей та молоді». Керівник засідання викладач кафедри Л.Мазур ознайомила учасників з сучасними тенденціями конфліктології. Також були заслухані доповіді студентів про власні наукові дослідження у цій галузі. Висновком зустрічі стала теза про те, що соціальні працівники мають володіти широкими спектром навичок, в тому числі навичок спілкування.

Перші спроби молодих фахівців

qDuW4k9_Fpg21 березня 2013 року студенти напряму «Соціальна робота» виступили з театралізованою виставою перед дітьми-сиротами школи-інтернату м. Києва. Цей виступ став справжньою перевіркою на зрілість та професіоналізм молодих фахівців. Студенти власними силами запровадили технології соціальної роботи з дітьми-сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування. Сподіваємось цей досвід стане основою майбутнього професійного зростання.

Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-документальні комунікації в глобалізованому суспільстві»

IMG_922621-22 березня 2013 року на базі кафедри історії та документознавства відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-документальні комунікації в глобалізованому суспільстві», яку кафедра присвячена 80-річчю з дня заснування НАУ та 10-річчю з дня створення Гуманітарного інституту. Співорганізаторами конференції виступили кафедра дипломатичної і консульської служби Дипломатичної Академії України при МЗС України та кафедра документознавства Російського державного гуманітарного університету.

Розширюємо наукові зв'язки

IMG_1801
21-22 березня 2013 року в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбулась ІV Міжнародна науково-методична конференція «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров`я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту». Доцентом кафедри фізичного виховання НАУ Усачовим Ю.О. на секції «Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт)» зроблено доповідь «Інноваційна діяльність педагога у процесі формування фітнес-культури студентів».

Визначаємо тип темпераменту особистості

DSC0329322 березня 2013 року старший викладач кафедри педагогіки та психології професійної освіти Демченко Наталія Іванівна провела черговий методичний семінар зі студентами 101, 102 та 105 груп ГМІ на тему: «Психологічний портрет особистості». Мета заняття полягала у дослідженні взаємозв’язку соціальної активності особистості з психологічними типами особистості. Учасники заняття навчились самостійно діагностувати особливості прояву типів темпераменту та намагались пояснити отриманні результати за методикою Айзенка. У ході занять обґрунтовано взаємозв’язок між соціальною активністю особистості та типом темпераменту. Проведений захід, допоможе застосувати отримані знання у своїй практичній діяльності.

Психологічна майстерня

SAM_342122 березня 2013 року відбулася зустріч студентів напряму «Психологія», темою якої було відпрацювання практичних навичок з консультування в особливих ситуаціях в рамках курсу «Постстресова реабілітація». Викладачі кафедри авіаційної психології Луппо С.Є. та Хімченко Н.С. запропонували дієві методи реабілітаційної роботи та структуру психологічного супроводу постраждалих від психологічного та фізичного насилля. В ході заняття майстерні студенти отримали методичні рекомендації для покращення навичок консультативної та реабілітаційної роботи психолога, а також досвід проходження методики «Життевий шлях», за допомогою якої змогли проаналізувати своє життя в просторі минулого-теперішнього та майбутнього.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве