Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Сесію складено!

l30686_26380791_205841_11У непарних семестрах 2012-2013 навчального року проходили семестровий контроль 1177 студентів 1-х – 5-х курсів Гуманітарного інституту. Склали сесію вчасно та у повному обсязі на позитивні оцінки 943 студенти, що складає 80,12% від загальної кількості, з них 302 студенти (25,7%) склали сесію на «добре» та «відмінно», абсолютна успішність: 80,09%. Водночас, 226 студентів (19,2%) мали за результатами семестрового контролю одну та більше академічних заборгованостей. У порівнянні з зимовою сесією 2011-2012 навчального року абсолютна успішність зросла на 0,48%.

Вшановуємо захисників!

IMAG037423 лютого Україна святкує День захисника Вітчизни. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. Саме тому в цей день у Гуманітарному інституті відбувся виховний захід, присвячений розширення знань студентів про героїзм українських патріотів на різних етапах становлення України; шанобливе відношення до українських вояків і спонукання до наслідування їх кращих рис. По завершенню вечора присутні юнаки демонстрували свою справність і силу в різноманітних конкурсах і вікторинах. Вітаємо всіх чоловіків нашого університету з Днем захисника Вітчизни, бажаємо міцного здоров'я і творчої наснаги в нелегкій праці захисника.

Нашого цвіту по всьому світу..

DSC_031122 лютого 2013 року кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та документознавства Людмила Божук у рамках проведення заходів щодо розширення співробітництва кафедри з іноземними освітніми організаціями взяла участь у роботі круглого столу «Українська держава та світове українство: актуальні питання та перспективи взаємодії», організованого Національними інститутом стратегічних досліджень.

Гідно представимо рідний університет

P221019022 лютого 2013 року у рамках проведення профорієнтаційної роботи на кафедрі політології та соціальних технологій відбувся конкурс на кращу презентацію напряму підготовки 6.130102 «Соціальна робота». У якості конкурсантів виступили студенти 4 курсу, а в якості журі – викладачі кафедри. В результаті було обрано кращий буклет «СОЦІАЛЬНА РОБОТА-ІНФО», який буде представлено майбутнім абітурієнтам на Дні відкритих дверей Гуманітарного інституту.

Від теорії до практики

qFjDhlCb-aw22 лютого 2013 року на кафедри політології та соціальних технологій Гуманітарного інституту розпочав роботу студентський науковий гурток, присвячений сучасним проблемам соціальної роботи. Перше засідання було присвячене новітнім методам та технологіям соціальної роботи. Студенти всіх курсів напряму «Соціальна робота» обговорили проблеми бездоглядності дітей у багатодітних сім’ях, юридичні питання оформлення прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу, особливості соціального супроводу, форми захисту дитини від негативного впливу сім’ї алко-, наркозалежного.

Закінчення – це лише початок

IMAG018521 лютого 2013 року відбувся Державний іспит студентів заочного та дистанційного навчання 5 курсу спеціальності «Соціальна робота». У цей день було проведено фахове вступне випробування студентів, які висловили бажання продовжити навчання за освітнім рівнем «Спеціаліст» та здобути кваліфікацію «Фахівець із соціальної роботи». Екзаменаційна комісія на підставі письмових робіт студентів та усної співбесіди зробила висновок, що студенти-випускники мають достатній рівень підготовки та більшість з них може продовжити навчання.

Вперше в Україні

IMAG034221 лютого 2013 року на кафедрі політології та соціальних технологій відбулася перша в Україні публічна презентація фундаментальної наукової роботи «Політична енциклопедія». Нашими гостями були упорядники енциклопедії: заступник голови редакційної колегії, доктор історичних наук, професор Юрій Шаповал, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту політології та етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України Юрій Поліщук та кандидат історичних наук, співробітник цього ж інституту Павло Полянський.

Патріотичне кіно про рідну мову

00521 лютого 2013 року в рамках святкування Дня рідної мови викладачами кафедри української мови та культури було організовано вечір патріотичного кіно. Студенти різних напрямів підготовки нашого університету мали нагоду переглянули документальні фільми про становлення української мови. Перша стрічка – «Рідна мова», присвячена становленню і розвитку української мови. Друга – «Спочатку було слово», що розповідає про одну з версій створення «Слова о полку Ігоревім» та його ролі в історії Київської Русі.

Вітаємо з захистом!

20130221_134444Співробітники кафедри іноземної філології щиро вітають викладача Ляпунову Наталію Валеріївну з успішним захистом дисертації «Структура, семантика та прагматика словотвірних мережних неологізмів іспанської мови», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.05 – романські мови. Захист відбувся на засіданні спеціалізованої ради Д 26.054.02 Київського національного лінгвістичного університету 21 лютого 2013 року. Бажаємо творчої наснаги та подальших звершень!

Гуманітарний інститут збирає найсильніших

IMG_174120 лютого 2013 року кафедра фізичного виховання Гуманітарного інституту організувала та провела у ІІ залі спортивного комплексу НАУ змагання із загально-фізичної підготовки на Кубок Першокурсника. У змаганнях взяли участь 86 студентів 11 інститутів нашого університету. До програми змагань входили: згинання-розгинання рук в упорі лежачи, нахил тулуба з положення лежачи та стрибок у довжину з місця. Переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками. Бажаємо подальших успіхів у спортивному житті Університету !

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве