Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

У вирі «Київського вальсу»

55531 травня 2013 року Гуманітарний інститут вітав свого побратима – Гуманітарний інститут (ГІ) Київського університету ім. Б.Грінченка із завершенням навчального року. Випускний вечір для студентів і викладачів було організовано у вигляді танцювального свята. Цього року вже вчетверте гості ГІ закружляли в «Київському вальсі».

Повітряні мрії

55528 травня 2013 року студенти 1-3 курсів Гуманітарного інституту започаткували ще одну традицію – завершати навчальний рік яскравим дійством – фестивалем-конкурсом «Повітряні мрії». Легкість конструкцій, яскравість барв та юнацьке завзяття привело до впевненої перемоги ініціативну та творчу групу ПС 108. Бажаємо переможцям здійснення найзаповітніших мрій!

Науковий аналіз культури мовлення

55528 травня 2013 року на кафедрі української мови та культури відбувся «круглий стіл» на тему: «Стилістика художнього тексту (на прикладі сучасної української літератури)». Студенти МЕФ та ГМІ дискутували з приводу нормативності української мови у повсякденні, дослідивши мову творів популярних українських письменників, зокрема, Ю. Андруховича, Ірени Карпи, О. Ульяненка.

Вшановуємо Тараса Шевченка

555У наступному році світова спільнота відзначатиме 200 років від дня народження нашого Кобзаря Тараса Шевченка. Уже цьогоріч Україна розпочала підготовку до цієї знакової події у житті нашої країни. Кафедра української мови та культури також долучилася до вшанування пам’яті українського генія.

Презентація книги

55528 травня 2013 року відбулася зустріч українського журналіста, письменника, викладача В’ячеслава Михайловича Васильченка зі студентами, аспірантами та викладачами Гуманітарного інституту, в ході якої автор презентував свою нову книгу «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки».

Gens una sumus! We are one people!

55524 травня 2013 року зустрілися випускники спеціальності «Переклад» 2005 – 2012 років. Їх радо зустрічали завідувач кафедри англійської філології і перекладу Гудманян А.Г., куратори випускних курсів різних років, викладачі. Спілкування проходило у теплій, невимушеній атмосфері.

Естетичне виховання – основа особистості

55524 травня 2013 року на кафедрі філософії відбувся «круглий стіл», присвячений річниці роботи студентського науково-дискусійного клубу «Софія» (керівник доцент Р.А. Черноног). Означивши тему засідання: «Еволюція художніх стилів і напрямів у мистецтві», з доповідями і презентаціями виступили студенти першого курсу ГМІ.

Зарубіжний досвід та національні традиції

55521-24 травня 2013 року на території трьох держав – України, Словаччини та Угорщини відбувалася XXVІ Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток єдиного європейського освітнього простору: поєднання зарубіжного досвіду з національними традиціями».

Конкурс на кращу кімнату гуртожитку

55523 травня 2013 року в рамках Плану роботи зі студентами Гуманітарного інституту в гуртожитку № 5 Студентського містечка НАУ був проведений конкурс «На кращу кімнату гуртожитку». До складу журі, які визначали переможців, увійшли вихователі гуртожитку та Студентська рада гуртожитку.

Горді за свій університет

5523 травня 2013 року старшим викладачем кафедри іноземних мов за фахом Акопян Т.В. було організовано екскурсію зі студентами Інституту економіки та менеджменту до навчально-тренувального ангару нашого університету. Студенти ознайомилися з історією створення найбільшого за площею ангару в Європі, різними макетами та зразками авіаційної техніки і авіаційними двигунами.

Започатковуємо традицію зустрічі випускників

55524 травня 2013 року на кафедрі історії та документознавства відбулася зустріч випускників 2008-2012 року напряму «Документознавство та інформаційна діяльність». Гостей зустрічали завідувач І.Тюрменко та викладачі кафедри В.Варенко, С.Литвинська, Л.Божук, В.Юрченко, Л.Настенко.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве