Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Навчання у «бойових умовах»!

12328 вересня 2012 року студенти і викладачі кафедри авіаційної психології в рамках навчального процесу відвідали Київську міську клінічну психоневрологічну лікарню № 1. Студенти на власні очі змогли побачити увесь комплекс лікування душевнохворих, ознайомитися з новітніми методиками реабілітації пацієнтів, зустрілися з лікарями. На жаль, специфіка закладу не дозволяє розкривати побачене і почуте, але одне студенти зрозуміли напевне – такий підхід до навчання є максимально продуктивним.

Безпека в авіації: від фактору до людини!

111
26-27 вересня 2012 року в Гуманітарному інституті у рамках V Всесвітнього конгресу «Авіація у ХХІ столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології» відбувся Симпозіум «Людський фактор в авіації». Зважаючи на концептуальність та інтегральний характер терміну «людський фактор», метою симпозіуму стало осмислення широкого кола проблем безпеки авіації та ролі космічних технологій в соціальному просторі сучасної культури. Адже, авіація ХХІ століття – це не лише техніка і пілот. Сьогодні авіація є складним, самоорганізованим комплексом, кожна складова якого, за тих чи інших умов, може стати точкою біфуркації, тобто елементом нестабільності, джерелом проблемної ситуації, небезпеки. Правомірність такого тлумачення місця людського фактору в авіації підтвердили 35 поданих статей.

Переймаємо досвід зарубіжних колег

225 вересня 2012 року викладачі і студенти кафедри історії та документознавства Гуманітарного інституту мали цікаву зустріч з американським фахівцем в історичних та полікультурних галузях, колишнім директором Програми Азії Вашингтонського державного університету Мариною Толмачовою (public. wsu.edu/~tolmache). У ході зустрічі Марина Олександрівна здійснила екскурс в історію американської вищої освіти, проаналізувала її теперішній стан та перспективи розвитку в контексті перетину з українськими реаліями. Сподіваємось, такі зустрічі поглиблять розуміння нашими студентами реалій сьогодення і актуалізують їх прагнення до здобуття знань.

80 років НАУ: відлік розпочато!

80_

25 вересня 2012 року Студентська рада Гуманітарного інституту провела флешмоб біля літака, де студенти інституту, а також випадкові перехожі зібралися разом, створивши число 80. Саме таку дату відзначає у цьому році наш університет. Такою акцією Гуманітарний інститут розпочав відлік часу до Дня народження НАУ.

День партизанської слави

0000027672-P1010550Важливим фактором у вихованні підростаючої молоді є непереривність історичної пам'яті, вшанування тих, хто на своїх плечах виніс тягар війни, уможливили перемогу над фашизмом. Кафедра історії та документознавства Гуманітарного інституту наполегливо працює з студіюючою молоддю, надає імпульсу у вивченні історичної минувшини нашого краю. 22 вересня 2012 року в Україні офіційно відзначається День партизанської слави. Група 122 ДК (куратор старший викладач Олена Яценко) випустили стінгазету, що присвячена Дню партизанської слави. Відбулася своєрідна презентація стінгазети, що супроводжувалася роз'яснювальною роботою, активізувала зацікавлення добою буремних років боротьби проти агресорів.

Вчимося граючи!

0000027662-IMG_0072222 вересня 2012 року студенти І та ІІ курсу напряму «Соціальна робота» відвідали загальноміський захід «Юнь Києва запрошує», який був організований Київським міським центром соціальних служб для сім ї, дітей та молоді. Захід відбувся у центральному парку «Маріїнський». Студенти брали участь у майстер-класах, цікавих іграх і змагання, переглянули концерт дитячої творчості. Основною педагогічною метою відвідування таких заходів є ознайомлення студентів з основними принципами роботи мережі Центрів соціальних служб, з інноваційними проектами щодо надання соціальних послуг для різних категорій населення м. Києва.

Науково-методичний семінар

PA25080724 вересня 2012 р. кафедра педагогіки і психології професійної освіти провели науково-методичний семінар «Роль групової динаміки в аудиторній роботі». Координаторами заходу були психолог кафедри Олена Бутник та доцент кафедри Галина Кот. Метою семінару було визначити несвідомі процеси, що відбуваються в аудиторній роботі.

Працюємо разом

0000027639-18.09.2012_18 вересня 2012 року викладачі кафедри іноземних мов за фахом провели вступне тестування з англійської мови майбутніх слухачів Центру європейських мов при Інституту післядипломного навчання НАУ.

Наша спортивна гордість!

12313-22 вересня 2012 року студент нашого інституту напряму «Соціологія» Дмитро Глущенко у складі збірної команди від м. Києва зайняв 2-ге місце у Всеукраїнських змаганнях з тхеквондо. Турнір, у якому прийняли участь 8 кращих команд України,  відбувся у м. Хмельницький. Цікаво, що Дмитро неодноразово відстоював свій чемпіонський титул на змаганнях різного рівня і статусу. Зокрема, минулого року він став призером міжнародного турніру в Нідерландах, а також Чемпіонату Європи з тхеквондо, що проходив у м. Манчестер.
Бажаємо нашому спортивному таланту подальших успіхів, які укріплюватимуть імідж нашої держави на міжнародній арені!

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве