Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Вітаємо з ювілеєм!

DSC07710Бендіх Наталію Володимирівну, інженера кафедри соціології та соціальних технологій щиро вітаємо всім трудовим колективом з Ювілеєм! Наталія Володимирівна працює у НАУ з 1994 р., а загальний стаж роботи складає 32 роки. Вона може стати прикладом для наслідування молодим спеціалістам, адже працює творчо, вчасно та якісно виконує свою роботу. Крім того, Наталія Володимирівна користується заслуженим авторитетом та повагою колективу кафедри, інституту та університету. Від щирого серця бажаємо всіх земних благ, міцного здоров’я та душевної гармонії.

Екскурсія до Верховної Ради України

dfVbQVRwTq0Студентська рада Гуманітарного інституту не дає часу для нудьги своїм студентам. Хоч і сесія на порозі, але часу для самовдосконалення знайшов кожен. Цього разу студрада організувала екскурсію до Верховної Ради України, яка відбувалася у період з 18 по 21 грудня 2012 року. Саме в Верховній Раді твориться історія нашої батьківщини, нашого народу, нашої Незалежної України. Студенти дізналися про історію українського парламентаризму та процедуру законотворчого процесу, побачили картину «Державотворення» із зображенням видатних діячів українського державотворення: Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Михайла Грушевського, В'ячеслава Чорновола, Леоніда Кравчука та інших. Студенти відвідали конференц-залу, кулуари та сесійну залу Верховної Ради України.

Дотримуємось міжнародних стандартів

520 грудня 2012 року на кафедрі іноземних мов за фахом відбувся екзамен на виявлення рівня знань студентів з англійської мови за міжнародними стандартами. Подібні заходи мають на меті виявити відповідність знань студентів, аспірантів, викладачів сучасним стандартам живої англійської мови. Адже, складання іспиту на знання англійської є першою умовою отримання дозволу на роботу чи стажування у провідних державах світу. Вивчайте мову, адже, вона відкриває широкі можливості для самореалізації.

Візит вашингтонського професора

DSC0770718 грудня 2012 року на кафедрі соціології та соціальних технологій відбулася наукова дискусія за участю професора вашингтонського державного університету Марини Толмачьової. Гостя запропонувала тему: «Арабська весна», а науковці, аспіранти і студенти кафедри взяли активну участь в її обговоренні. У ході дискусії піднімалися найгостріші питання сучасної світової політики та місця України у системі міжнародних відносин. Крім того, аналізувалися тенденції політичних процесів арабського світу та їх вплив на Україну.

Вогонь миру і надії

SAM_012119 грудня 2012 року о 5-ій годині ранку заступник директора Гуманітарного інституту по роботі зі студентами Жанна Іванова зустрічала «Вифлеємський Вогонь Миру». Це світло тепла, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи людей напередодні Різдва. Цього разу до України Вогонь Миру прибув через Австрію та Польщу. А до нашого інституту він був привезений зі Львова представником київської скаутської організації «СПОК». Гуманітарний інститут ласкаво запрошує усіх бажаючих отримати частинку миру і тепла.  Чекаємо на Вас! (ауд. 8.805)

Концерт стипендіатів фонду «Україна»

iHAQBzuUChs
Напередодні дня святого Миколая студенти Гуманітарного інституту відвідали музичний концерт стипендіатів фонду «Україна», засновником якого є другий Президент незалежної України Л.Д. Кучми. Захід відбувався у Національній філармонії України та був присвячений 9-ій річниці фонду.

Мрію, отже, живу!

SAM_015719 грудня 2012 року в Гуманітарному інституті у чарівний день Святого Миколая Чудотворця (покровителя студентів), відбулася традиційна акція «Різдвяні мрії». Щоб допомогти здійсненню усіх мрій у холі 8 корпусу з’явився Дід Мороз та Снігуронька, які пропонували студентам, викладачам і співробітникам заповнити листівки-мрії. Ажіотаж навколо акції був чималий: усі навкруги мріють, – значить і наші справи недаремні. Наступного дня – 20 грудня о 15 годині біля 8 корпусу відбувся запуск повітряних кульок із загаданими мріями, які, матимемо надію, збудуться.

Зустріч з відомим музикантом

DSCN068819 грудня 2012 року викладачі та студенти кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту у рамках виховних заходів відвідали Київський міський будинок учителя, де прослухали концерт-презентацію уславленого американського автора і виконавця фолк-пісень Пітера Ярроу «Як покращити світ засобами музики». Наші студенти та викладачі ознайомилися з новаторськими навчальними програмами музиканта-педагога Пітера Ярроу, які основані на ідеї, що музика та співи виховують у людях позитивні якості, спонукають до благородних вчинків та загалом змінюють світосприйняття людини.

Кубок України зі спортивної аеробіки

DSC08228З 13 по 15 грудня на базі спорткомплексу КПІ проходив фінал Кубку України зі спортивної аеробіки. У змаганнях брали участь збірні команди з 14 міст України. На урочистому відкритті змагань з вітальним словом до спортсменів звернулась завідувач кафедри спортивної підготовки Гуманітарного інституту майстер спорту міжнародного класу Наталія Турчина. Збірна команда НАУ «Авіатор» (тренер – старший викладач кафедри спортивної підготовки ГМІ, суддя міжнародної категорії С. Оргєєва) змагалася у двох категоріях. У категорії степ-аеробіка наші дівчата стали віце-чемпіонами України, пропустивши уперед чемпіонів України збірну команду із Запоріжжя. У категорії фанк-аеробіка наша збірна команда брала участь вперше. Дебют виявився вдалим – наша збірна увійшла у п’ятірку найкращих.
Вітаємо наших спортсменів з успіхом!

Користуємося досвідом західних колег

SDC1788814 грудня 2012 року викладачі та студенти кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики відвідали науковий семінар професора Рочестерського Технологічного Інституту (США) Сергія Ляшевського «Високотехнологічні розробки, дослідження та інженерна освіта в США», що відбувся в навчальному корпусі Національного технічного університету «КПІ». У рамках семінару були розглянуті особливості сучасної інженерної освіти у США, напрямки наукових досліджень в області мікроелектроніки, мікро-електромеханічних систем та нанотехнологій.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве