Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Настанови на майбутнє

5555 вересня 2013 року відбулась зустріч колективу кафедри соціології з першокурсниками. З вітальним словом виступила завідувач кафедри О.А. Хомерікі, яка представила професорсько-викладацький склад, навчально-допоміжний персонал кафедри і методиста з напряму «Соціологія» навчально-методичного відділу інституту.

Похід до музею авіації НАУ

5555 вересня викладачі кафедри української мови та культури відвідали музей авіації Національного авіаційного університету, чим ушанували 80-річний ювілей навчального закладу. Екскурсія відбулася в рамках школи молодого викладача, мета якої – ознайомити молодих спеціалістів з історією становлення та розвитку університету.

Вітаємо із захистом дисертації

555Аспірант нашого інституту Іванов Олександр Львович успішно захистив дисертаційну роботу на тему: «Методика навчання рукопашного бою в системі фізичної підготовки майбутніх офіцерів» та отримав диплом кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (загальновійськові й військово-спеціальні дисципліни).

Адаптація – первинна задача першокурсників

5553 вересня 2013 року психолог кафедри педагогіки та психології професійної освіти Фурман Вікторія провела зустріч зі студентами І-го курсу. Під час зустрічі розглядалася психологічні проблеми адаптації першокурсників до умов вищого навчального закладу. Студентам було запропоновано рекомендації щодо вибору стратегії поведінки в кризових ситуаціях.

Слово до майбутніх студентів

IMG0020A1 вересня 2013 року доцент кафедри української мови та культури Телеуця Валентина Василівна відвідала ЗОШ № 26 м.Києва, де виступила з вітальним словом від імені ректора НАУ доктора технічних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Миколи Кулика.

Вибір професії як самовизначення особистості

5552 вересня 2013 року завідувач лабораторії психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології Лілія Прудка серед студентів напряму «Соціальна робота» провела психологічне дослідження на тему: «Усвідомлення професійного образу майбутньої професійної діяльності». У дослідженні був використаний метод анкетування та психологічні методики.

До уваги вступників до аспірантури!

1312492558 philosophy1 book
Консультація до вступного іспиту
з філософії відбудеться 6 вересня 2013 року
о 15.00 в ауд. 8.1008.

Зустріч із першокурсниками

55529 серпня 2013 року відбулася урочиста зустріч колективу нашого інституту з першокурсниками та їх батьками. З вітальним словом до присутніх звернувся директор інституту А.Г. Гудманян, який побажав першокурсникам успішної адаптації до університетського життя.

Слово до майбутніх студентів

IMG0020A1 вересня 2013 року доцент кафедри української мови та культури Телеуця Валентина Василівна відвідала ЗОШ № 26 м.Києва, де виступила з вітальним словом від імені ректора НАУ доктора технічних наук, професора, лауреата Державної премії України Миколи Кулика.

Кінець.. і знов початок

555Щойно закінчилася вступна компанія 2013 року, як викладачі кафедри історії та документознавства розпочали роботу з майбутніми абітурієнтами. Зокрема, 1 вересня 2013 року доцент кафедри Захарчук О.М. виступив на урочистій лінійці, присвяченій Дню знань, в спеціалізованій школі № 76 ім. Олеся Гончара Святошинського району м. Києва.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве