Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Безпечних Вам свят!

petarda25 грудня 2012 року старший наставник Гуманітарного інституту Рябокінь Лілія провела для студентів гуртожитку №5 просвітницьку лекцію на тему: «Правила поводження з піротехнічними та вибухонебезпечними предметами під час Новорічних канікул». Щоб свята пройшли безпечно, рекомендуємо дотримуватись таких простих правил.

Змагання з плавання

DSC0188321 грудня 2012 року відбулася відкрита першість НТУУ «КПІ» з плавання. Під керівництвом доцент кафедри спортивної підготовки Гуманітарного інституту Наталії Орленко перше місце на дистанції 100 м вільним стилем виборола студентка ІАН 311 Порхун Ірина; на дистанції 50 м вільним стилем перемогла студентка ІЕБ 309 Потапенко Марія,а ІІ місце на цій же дистанції посіла Порхун Ірина. Вітаємо переможців та тренера з досягненням високих показників у спорті!

Ялинка милосердя

621 грудня студенти 1 курсу напряму «Соціальна робота» відвідали спеціалізований обласний дитячий будинок м. Боярка Київської області. Студенти власними зусиллями зібрали одяг та іграшки для діток, які позбавлені можливості отримувати новорічні подарунки від рідних батьків. Як результат відвідин дитячого будинку, 25 грудня, студентська рада ГМІ провела у холі 8 корпусу соціальну акцію «Поділися щастям», під час якої студенти збирали одяг, іграшки та різні необхідні речі, щоб подарувати дітям дитячого будинку часточку свого новорічного щастя. Сподіваємось, у наступному році добро ы турбота охопить більшу кількість людських сердець.

Нагородження туристської секції

map_ukraine22 грудня 2012 р. у приміщенні Київського університету туризму, економіки  та права відбулася презентація спортивних туристських клубів та секцій м. Києва. Були заслухані звіти про спортивну туристську діяльність за 2012 р. У програмі було представлено більше 15 спортивних туристських клубів  і секцій, які працюють на базі навчальних закладів або за місцем проживання молоді. Київська міська Федерації спортивного туризму нагородила спортивну туристську секцію, яка ефективно функціонує на кафедрі фізичного виховання, за активну спортивно-виховну роботу серед учнівської та студентської молоді та досягнення у розвитку спортивного туризму.

Конкурс навчальної літератури: наші переможці!

                            b02        b11        b12

Традиційно наприкінці року в нашому університеті проходить Конкурс на кращі підручники, навчальні посібники, монографії, словники, фахові науково-популярні видання, електронні видання та англомовні видання з вищезазначених номінацій. І так само традиційно наші провідні викладачі перемагають у різних номінаціях.

У номінації «Підручники»
І місце присуджено роботі
«Математичне моделювання
в психологічних та соціологічних дослідженнях»
(автори: Євтух М.Б., Кулик М.С., Лузік Е.В., Ільїна Т.В.)

У номінації «Англомовні видання навчальних посібників»
викладачі Гуманітарного інституту домінували.
І місце здобув посібник
«Professional English. Aircraft Systems»
(автори: Акмалдінова О.М., Будко Л.В., Кравчук О.Ю.)
ІІ місце присуджено роботі
«Diversity Makes One…: A Reader in American Studies»
(автори: Головня А.В., Шурма С.Г.)

Вітаємо наших переможців! Ви – наша гордість!

Новорічна пошта «Від Діда Мороза»

124 грудня 2012 року по-новорічному прикрашений хол гуртожитку № 5 Гуманітарного інституту зустрічав провісників Нового Року – Діда Мороза та Снігуроньку. Цього дня в гуртожитку працювала особлива пошта – пошта «Від Діда Мороза». Усі студенти-мешканці гуртожитку мали змогу передати свої побажання і привітання викладачам інституту. Дід Мороз і Снігуронька обіцяли не лише доставити листи за вказаними адресами, а й зробити усе можливе, щоб зазначені у них побажання збулися у Новому 2013 році! Користуючись нагодою студентська рада Гуманітарного інституту вітає студентів і викладачів нашого університету з наступаючими святами та бажає сил, здоров’я і наснаги для реалізації усіх мрій.

Налагоджуємо наукові зв’язки

DSCN037524 грудня 2012 року на базі лабораторії комп’ютерних технологій кафедри філософії Гуманітарного інституту відбувся міжуніверситетський теоретичний семінар. У його роботі взяли участь науково-педагогічні співробітники кафедри філософії НАУ, кафедри філософії та соціології Національного медичного університету ім.  О.О. Богомольця і представники Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України. Основними питанням наукового заходу стало філософське осмислення актуальних проблем цивілізаційного розвитку людства. З доповідями виступили доктори філософських наук, професори   І. Васильєва,  В. Онопрієнко та Л. Дротянко. Сподіваємось, такі заходи укріплюватимуть наукові зв’язки та сприятимуть поглибленню інтеграції університетської науки і освіти.

Різдвяні мрії

SAM_025424 грудня 2012 року, напередодні Різдва, в Гуманітарному інституті підведені підсумки  традиційного конкурсу «Різдвяні мрії». У цьому році конкурс проходив у два етапи: збір різдвяних побажань та презентація новорічних поздоровлень. Яскраві листівки,стіннівки ,колажі піднімали всім настрій в гарячий період модульних контрольних. У конкурсі брали участь студенти 22 груп першого та другого курсів усіх напрямів підготовки ГМІ. «Хай буде все омріяне - здійсненим, а втілене хай буде до снаги!» – слова-побажання переможців.

Насолоджуємося оперним мистецтвом

DSCN000723 грудня 2012 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту Галина Білоконь та Тетяна Кулікова, у рамках виховних заходів, організували похід до Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Напередодні різдвяних свят студенти та викладачі вирішили обрати оперу видатного російського композитора  Миколи Римського-Корсакова «Ніч перед Різдвом» за однойменною повістю Миколи Гоголя з циклу «Вечори на хуторі біля Диканьки». Глядачі насолодилися майстерним виконанням оперних партій, оригінальними декораціями, костюмами виконавців та урочистою атмосферою класичного театрального мистецтва. Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики ГМІ надає великого значення естетичному вихованню молоді та планує надалі організовувати походи до найкращих театрів Києва. Запрошуємо приєднатися до нас!

Урок англійської в природничому музеї

img_227823 грудня 2012 року старший викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Наталя Березнікова провела зі студентами незвичне практичне заняття з англійської мови – у Національному науково-природничому музей Національної академії наук України. Екскурсанти оглянули експозицію в музеях геології, палеонтології, зоології, ботаніки. Студенти із зацікавленням розглянули тематичні панорами в кожному з музеїв, уважно роздивились колекцію зоологічного музею, де зібрано кілька тисяч представників тваринного світу, та найбільшу зацікавленість викликала багата колекція геологічного музею, оскільки екскурсанти навчаються в інституті екологічної безпеки  та вивчають геологію та ґрунтознавство. Тож студенти не тільки весело згаяли час, а й значно розширили свої знання з профільних дисциплін. Виявилося, що вивчати складну наукову термінологію значно простіше що називається у «польових умовах».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве