Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з «Документознавства та інформаційної діяльності»

3

27-29 березня 2013 року студентки Гуманітарного інституту Тетяна Коляда, Любов Лисогор та Катерина Сальник у супроводі доцента кафедри історії та документознавства  Варенка Володимира Михайловича брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі напряму «Документознавство та інформаційна діяльність», який проводився у Донецькому національному університеті. За результатами  олімпіади Катерина Сальник нагороджена Дипломом ІІ ступеня. Вітаємо учасниць, а також кафедру історії та документознавства з значним здобутком!

Вдосконалюємо англійську

PICT1727У березні 2013 року в Гуманітарному інституті розпочав роботу англомовний студентський історико-політичний дискусійний клуб. Клуб організовано  в результаті співробітництва кафедри історії та документознавства і кафедри політології та соціальних технологій ГМІ. Голова клубу: кандидат історичних наук, доцент Смольніков Ю.Б., викладач англомовного проекту.  Метою дискусійного клубу є сприяння вдосконаленню навичок проведення дискусій на історичні та політичні теми та засвоєння відповідної суспільно-політичної англомовної лексики. Клуб збирається раз на тиждень. Запрошуємо до співпраці всіх студентів нашого університету. За детальною інформацією звертайтеся на кафедру історії та документознавства ГМІ.

Тренінг «Партнерська взаємодія»

_06029 березня 2013 року доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Оксана Олійник для студентів НАУ провела соціально-психологічний тренінг на тему: «Партнерська взаємодія» для студентів другого курсу спеціальності «Соціальна робота» з метою формування комунікативної готовності до побудови партнерських стосунків між соціальним працівником та клієнтом. Запропонований соціально-психологічний тренінг забезпечує закріплення і поглиблення набутих студентом теоретичних знань, сприяє системному та цілеспрямованому розвитку особистості соціального працівника з упевненою міжособистісною та груповою взаємодією.

Переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

IMG_6875
У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу
студентських
наукових робіт з
напряму «Переклад», який проходив
у Херсонському державному університеті,

студенти-філологи 5 курсу зайняли
всі три призові місця

 

І місце – Володарська (Денисенко) Ольга
       (науковий керівник – доцент кафедри англійської філології і перекладу Шурма С.Г.);
ІІ місце – Ляхова Катерина
      
(науковий керівник – ст. викладач кафедри англійської філології і перекладу Семигінівська Т.Г.);
ІІІ місце – Казіна Вероніка
      
(науковий керівник – ст. викладач кафедри англійської філології і перекладу Семигінівська Т.Г.).

Окрім цього, Ляхова Катерина нагороджена грамотою за ораторське мистецтво, а Казіна Вероніка – грамотою за креативність наукового пошуку. Дівчата гідно представили наш університет серед інших навчальних закладів України. Щиро вітаємо наших переможців, їхніх наукових керівників та бажаємо їм подальших успіхів у науковій роботі! Ми вами пишаємось.

Зустріч з відомим перекладачем

1303021928 березня 2013 року старший викладач кафедри англійської філології і перекладу Тетяна Семигінівська організувала зустріч студентів 4 курсу напряму підготовки «Переклад» з відомим усним та письмовим перекладачем, редактором Максимом Козубом. Пан Максим із задоволенням поділився своїм досвідом у царині перекладу, торкнувся питань етики перекладача, місця перекладача у сучасному суспільстві. Студенти змогли не лише поставити питання та подискутувати, але й спробувати себе у ролі послідовного перекладача у реальній ситуації. Маємо сподівання, що ця зустріч слугуватиме стимулом для вдосконалення навичок і вмінь студентів та позитивно вплине на становлення майбутнього фахівця.

У Гуманітарному інституті відбувся Всеукраїнський «круглий стіл»

DSCN099227 березня 2013 року кафедрою філософії та Центром досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г. М. Доброва НАН України було проведено Всеукраїнський круглий стіл «Антропологічний та соціокультурний вимір глобалізованого світу». Із вітальним словом до учасників звернувся директор інституту Гудманян А.Г., який зазначив актуальність запропонованих для розгляду тем і побажав учасникам плідних наукових дискусій.

Вперед до вершин науки!

IMG_690026 березня 2013 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбувся попередній захист дисертаційних робіт старшого викладача кафедри Журавльової Оксани Михайлівни  на тему «Гармонізація смислу у перекладі релігійних текстів» та старшого викладача кафедри Плетенецької Юлії Миколаївни на тему «Малий синтаксис сучасного англомовного відеоряду та його відтворення українською мовою (на матеріалі американських фільмів)». Науковий керівник робіт – доктор філологічних наук, професор Гудманян А.Г. Обговорення результатів дисертаційних досліджень викликало жваву дискусію серед присутніх. Рецензенти дисертаційних робіт професор, д. філол. н. Бурлакова І.В., професор, д. філол. н. Межжеріна Г.В., професор, к. філол. н. Акмалдінова О.М., доцент, к. філол. н. Шостак О.Г., доцент, к. філол. н. Єнчева Г.Г., доцент, к. філол. н. Кондратьєва О.В. відзначили високий науковий рівень представлених досліджень. Прийнято рішення рекомендувати дисертаційні роботи Журавльової О.М. та Плетенецької Ю.М. до розгляду спеціалізованою вченою радою.

Науковий поступ студентів-соціологів

12Студентка IV курсу 412 групи Шпула Ольга успішно виступила у підсумковій науково-практичній конференції в рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти», яка відбулась у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна». Організатори конференції були приємно здивовані широтою наукових проблем, якими займаються наші викладачі та студенти. За підсумками виступу Ольга отримала сертифікат учасника.

Міжнародна науково-практична конференція

2013-921-22 березня в стінах нашого інституту відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти». Її організаторами виступили: Національний авіаційний університет (кафедра педагогіки та психології професійної освіти, а також кафедра іноземних мов за фахом ГМІ), Кошицький технічний університет (Словакія), Грузинський авіаційний університет, АО «Академія цивільної авіації» (Казахстан), Кемеровський державний університет (Росія), Державна Вища школа Професіоналів м. Хелм (Польща). Метою заходу було обговорення ефективних способів оновлення змісту сучасної вищої освіти, розвиток полікультурності, доступності та технологічності у цій сфері.

Універсіада НАУ з шахів

DSC0845619 – 21 березня на спорткомплексі НАУ відбулося змагання з шахів серед студентів за програмою Універсіади НАУ. Змагання проводила кафедра спортивної підготовки. Головний суддя – професор Черняєв Е.Г. У запеклій боротьбі місця розподілилися наступним чином: І місце посіла збірна команда ІМВ:– Мегур Владислав (406 гр.), Кириллов Володимир (306 гр.); ІІ місце збірна команда ІАСУ: – Кибальник Дмитро (501 гр.), Гоначар Андрій (506 гр.); ІІІ місце збірна команда ІКІТ: – Рудковський Андрій, Лещов Вадим (202).

Вітаємо переможців та бажаємо наступних успіхів!

Святкування тижня Франкофонії

_221 березня 2013 року студенти та викладачі кафедри іноземної філології доценти Л.А. Андрусь і М.О. Желуденко були гостями концерту Жеремі Кіслінга, що проходив в рамках тижня Франкофонії в Україні за підтримки швейцарського посольства. На фото наші колеги з аташе по культурі Франком Котет Глаузером та представниками амбасади Швейцарії.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве