Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Шановні колеги, дорогі студенти!

015726564_40100

Розпочався новий 2013 рік, а разом із ним і ІІ семестр 2012-2013 н.р. Попереду трудові будні, лекції, практичні заняття, курсові роботи, зустрічі з цікавими людьми, нові звершення і відкриття. Бажаю Вам натхнення, творчих знахідок і впевненості, що саме від Вас залежить майбутнє нашої країни.

З повагою,
директор інституту Артур Гудманян

Із відкритим серцем до дітей!

_DSC7240

26 грудня студенти Гуманітарного інституту відвідали спеціалізований дитячий будинок у м. Боярка. У закладі знаходиться 65 дітей віком до 4 років. Молоді фахівці вирішили зробити для дітей свято та влаштували виставу за участю маленьких акторів. Ця зустріч допомогла студентам зрозуміти всю важливість їх майбутньої професії та змусила ставитися до навчання з більшим сумлінням.

Якість навчання – наш пріоритет

SAM_0314За результатами проведеного в НАУ Конкурсу навчальних видань, 25 грудня у Гуманітарному інституті відбулася тематична виставка під назвою «Якість навчання – наш пріоритет». Мета виставки – демонстрація студентам, магістрантам і аспірантам науково-педагогічного потенціалу викладачів інституту, силами яких тільки минулого року було видано близько 10 000 сторінок навчальної і наукової літератури.  Презентуючи експонати виставки, заступник директора С. Ягодзінський зазначив, що наш університет має особливий статус. Він є одним з небагатьох університетів України, якому надано статус науково-дослідницького. Це означає, що наукова й освітня діяльність у ньому мають бути узгодженими та відповідати одне одному.

Вітаємо!

12

Колектив кафедри історії та документознавства
щиро вітає свого завідувача, доктора історичних наук,
професора Тюрменко Ірину Іванівну з ювілеєм!

Хай успіхи примножуються,
здоров’я буде міцним
і кожен день приносить радість!
Хай сонце правди осяє Ваш шлях і
оминають життєві буревії!

Новітні технології на службу освіті

youtube-s-one-click-video-enhancer-started-with-a-crazy-idea-8bb4ae8a43У І семестрі 2012-2013 н.р. співробітники кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту під керівництвом викладача кафедри Ірини Бондаренко у рамках навчально-методичної роботи підготували наочну презентацію контрольного нормативу з фізичного виховання для студентів І курсу методичного об`єднання «Фітнес». Наочна презентація викладена у мережі YouTube для самостійної підготовки студентів з фітнесу. З часу розміщення, нею скористалися близько 800 студентів. Переконані, що такий підхід до викладання дисциплін циклу фізичного виховання і спорту є не лише інноваційним, але й максимально ефективним для опанування студентами складних вправ і рухів.

ІІ етап Міжнародного конкурсу пройдено!

emblema27 грудня 2012 року стали відомі результати другого етапу XIII Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика, що відбувся 15 грудня цього року в Інституті післядипломної освіти ім. Бориса Грінченка. Від НАУ в заході взяли участь двоє конкурсанток, кожна з яких зайняла друге призове місце, і здобули перемогу в другому, міському етапі відбору. Одна з них – студентка І курсу ГМІ напряму підготовки «Переклад» Савченко Анастасія. До участі її підготувала доцент кафедри української мови та культури Приходько О.Ю. Ще одне призове місце зайняла студентка другого курсу ІІДС напряму «Управління інформаційними системами» Зіновьєва Інна. Її підготовку забезпечила старший викладач Щур Н.О. Попереду конкурсанток чекає фінальний етап конкурсу. Він відбудеться у березні 2013 року. Бажаємо успіху!

Viam supervadet vadens

news26 грудня 2012 року на кафедрі філософії Гуманітарного інституту відбувся останній у цьому році методологічний семінар аспірантів. На ньому було підбито підсумки діяльності за рік та заплановано роботу на наступний. Для аспірантів кафедри цей рік видався успішним, адже на кафедрі захистилося 9 осіб, серед яких троє є викладачами кафедри, зокрема, Ченбай Н.А., Прудиус Р.Г. та Іщук С.М. На семінарі виступила аспірант Клешня Г.М., якій було затверджено тему кандидатської дисертації «Соціальний проект, як феномен культури постмодерну» (науковий керівник професор Дротянко Л.Г.). Побажаємо успіхів аспірантці на цьому нелегкому шляху. «Дорогу здолає той, хто йде!»

Підтримуємо англомовний проект

1325 грудня 2012 року на кафедрі іноземних мов за фахом Гуманітарного інституту відбулося заняття для викладачів, які працюють у рамках англомовного проекту. Як відомо, цей проект є інновацією нашого університету. Зважаючи на те, що більшість студентів, які навчаються на англомовному проекті неодноразово бували за кордоном і знають мову від її носіїв, підтримка високого рівня англійської викладачами – є первинною умовою ефективності такої форми навчання.

Короновані словом

DSC00828Напередодні зимових свят луцьке видавництво «Твердиня» та Міжнародний конкурс творів «Коронація слова» зробили подарунок всім поціновувачам українського слова. В Національному музеї літератури України відбулася презентація «коронованих» творів, що вийшли у видавництві в 2012 році. Викладачі кафедри української мови та культури Гуманітарного інституту не могли пропустити цієї визначної події, адже серед титулованих учасників проекту – їх колега В’ячеслав Васильченко, доцент кафедри журналістики. Завідувач кафедри І. В. Бурлакова, викладачі кафедри та студенти Гуманітарного інституту радо привітали автора з прекрасною книгою і заслуженою відзнакою. А студенти із задоволенням скористалися нагодою взяти автографи талановитих учасників проекту. Чудову атмосферу свята підтримала музика бандури, читання віршів лауреатами конкурсу та емоційне привітання Тетяни Лопуш – керівниці проекту «Коронація слова».

Безпечних Вам свят!

petarda25 грудня 2012 року старший наставник Гуманітарного інституту Рябокінь Лілія провела для студентів гуртожитку №5 просвітницьку лекцію на тему: «Правила поводження з піротехнічними та вибухонебезпечними предметами під час Новорічних канікул». Щоб свята пройшли безпечно, рекомендуємо дотримуватись таких простих правил.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве