Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Методичний семінар аспірантів та магістрантів

55522 жовтня 2013 року відбулося засідання методичного семінару аспірантів та магістрантів кафедри історії та документознавства, який очолюють завідувач кафедри, професор Тюрменко Ірина Іванівна та професор кафедри Рогожа Марія Михайлівна.

Зустріч з представниками компанії StudySO

55521 жовтня 2013 року кафедра іноземної філології за підтримки відділу по роботі зі студентами зустрічала представника Міжнародної компанії «StudySO» з місією сприяння міжнародній освітній інтеграції студенів, підтримуючі інновації в сфері освіти і допомагаючи молодому поколінню у виборі шляху самореалізації та розвитку.

Спілкуємось з випускниками!

55521 жовтня 2013 року відбулася зустріч студентів 5-го курсу з практикуючими психологами, випускниками кафедри авіаційної психології Пророк Софією та Гуцаленко Тетяною. Зустріч організовано в рамках вивчення дисципліни «Психологія девіантної поведінки» (викладачі – Вашека Т.В., Власова-Чмерук О.М.).

Життя - театр..

55518 жовтня 2013 року студенти нашого університету у супроводі викладача кафедри української мови та культури Тетяною Гульченко були запрошені на ювілей народного артиста України, лауреата мистецької премії «Київ» імені Амвросія Бучми. Святкування відбулося у Національному академічному театрі ім. Івана Франка та включало в себе привітання, розповіді, зустрічі та титульну виставу «Соло для годинника з передзвоном».

До уваги студентів 2 курсу!

555
Збір студентів 2 курсу
21 жовтня 2013 року
(ПОНЕДІЛОК)
о 8.30 біля Бістро-НАУ.
Явка обов’язкова!

Засідання Вченої ради ГМІ

55517 жовтня 2013 року відбулося засідання Вченої ради Гуманітарного інституту. На початку засідання директор Артур Грантович Гудманян представив оновлений склад ради та побажав присутнім продуктивної роботи протягом навчального року.

Вітаємо з Почесною грамотою !

555Колектив Гуманітарного інституту щиро вітає професора кафедри філософії Сластенка Євгена Федоровича з нагородженням Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (наказ від 29 червня 2010 року №252-к) за сумлінну, бездоганну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління.

Новітні технології на службі освіти

55517 жовтня 2013 року на кафедрі історії і документознавства відбувся науково-методичний семінар, метою якого став аналіз роботи інституційного репозитарію. Модераторами семінару виступили фахівці в галузі інформаційних технологій – О. Клімчук та З. Свердлик, після доповіді між викладачами, аспірантами і студентами відбулася жвава дискусія про впровадження інноваційних технологій в освітній процес.

З любов’ю до своєї професії

55517 жовтня 2013 року кафедра авіаційної психології організувала та провела для студентів різних напрямів підготовки НАУ навчально-методологічний тренінг «З любов’ю до професії». Керівник тренінгу – доцент Олена Сечейко запропонувала учасникам створити психологічний портрет образу професіонала та поділитися думками щодо його місця у сучасному соціокультурному просторі.

Закладаємо основи корпоративної культури

55516 жовтня 2013 року Відділ по роботі зі студентами Гуманітарного інституту провів зустріч із відповідальними за культурно-громадську діяльність. До присутніх звернулися старший наставник інституту Килимник Оксана Василівна та фахівець дирекції Богданов Владислав, які ознайомили присутніх із запланованими до проведення конкурсами та заходами НАУ.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве