Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

До уваги секретарів секцій XII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки"!

polit2012Шановні колеги! Пропонуємо Вашій увазі комплект матеріалів (завантажити..) щодо підготовки до проведення МНПК "Політ. Сучасні проблеми науки", до якого входять: 1) реєстраційна картка; 2) зразок оформлення програми секції; 3) функції секретаря; 4) процедура відзначення кращих доповідачів;
5) зразок протоколу і звіту засідання секції; 6) календар подій.

Засідання секретарів секцій відбудеться 09.02.2012 р. о 15.20 в ауд. 8.801. З усіма питаннями звертайтеся, будь ласка, до науково-методичного відділу (ауд. 8.801, тел. 406-75-00).

Ubi concordia ibi victoria

І етап Всеукраїнської олімпіади

MC9004173325B15DШановні студенти! Кафедри нашого інституту запрошують Вас взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за дисциплінами:
       психологія;
       соціологія;
       документознавство та інформаційна діяльність;
       англійська мова;
       українська мова;
       педагогіка.

Дата, місце проведення і час у звідній таблиці. Чекаємо на Вас!

АНОНС: найкраща академічна група

3a35a0b1f2З метою підвищення якості успішності, суспільної активності та єдності серед студентів нашого інституту, стимулювання наукової діяльності й укріплення засад корпоративної культури запрошуємо вас до участі в конкурсі «Найкраща академічна група Гуманітарного інституту».

Перший етап конкурсу відбуватиметься з 30 січня по 8 лютого 2012 р. За детальною інформацією звертайтесь до відділу по роботі зі студентами (кімн. 8.805, тел. 408-21-48)

Вітаємо з іменною стипендією!

TOP_3473

Студентці 4 курсу
спеціальності «Психологія»

ФОРОСТЯНІЙ Ірині Петрівні

призначено іменну стипендію
Верховної Ради України.

І це – не випадково, адже Ірина активно проявляє себе в науковій діяльності, постійно бере участь у роботі Всеукраїнських і Міжнародних наукових конференцій, займає активну громадянську позицію, за що отримала лист-подяку за участь у благодійній акції «Подаруй дитині книгу».

Вітаємо Ірину зі значним здобутком і бажаємо їй подолання нових наукових та освітніх вершин!

Сучасне українознавство: здобутки і перспективи

productimage-picture-petrakov_rospis-167Шановні колеги! Кафедра українознавства запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції  «Сучасне українознавство: здобутки і перспективи», яка відбудеться у м. Києві 22 березня 2012 року на базі Гуманітарного інституту НАУ. Заплановано роботу таких секцій:
1) українська культура у вимірах сучасних гуманітарних наук;
2) актуальні питання лексикології та граматики української мови; 3) проблеми інтерпретації художнього тексту.

Інформаційний лист можна завантажити в розділі "НАУКОВІ ЗАХОДИ".

Міжнародне визнання якості освіти

image001У кінці минулого навчального року ми повідомляли про те, що наша студентка-філолог Олександра Івашкова перемогла на Міжнародному конкурсі молодих перекладачів (у номінації «Англійська мова. Переклад художнього твору (поезія)»), що проходив у Росії з 10 березня по 10 квітня 2011 року. І ось нарешті, Олександра отримала диплом. Ще раз вітаємо її з високим здобутком!

Користуючись нагодою, побажаємо всім студентам Гуманітарного інституту досягти вершин професійного олімпу.

Ваші успіхи – наша гордість і нагорода за працю!

V Міжнародна науково-практична конференція

748133_3Кафедра англійської філології і перекладу запрошує Вас узяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика», яка відбудеться 6-7 квітня 2012 р. До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вишів, науковці, аспіранти, магістранти. Наукова тематика конференції охоплює такі напрями: 1) фаховий переклад – актуальні проблеми і перспективи; 2) термінологія та переклад; 3) соціокультурні і прагматичні аспекти перекладу; 4) лексичні, граматичні і стилістичні аспекти перекладу; 5) перекладацька традиція і перекладознавство; 6) підготовка перекладачів на сучасному етапі.
Інформаційний лист та бланк заявки можна завантажити в розділі "НАУКОВІ ЗАХОДИ".

VII Міжнародна науково-практична конференція

75847Шановні колеги! 28-29 березня 2012 р. на базі кафедри авіаційної психології відбудеться VIІ Міжнародна науково-практична конференція "Екстремальна та авіаційна психологія у контексті технологічних досягнень інформаційної доби".
До участі запрошуються психологи, фахівці з експлуатації авіаційної техніки та управління повітряним рухом, інженери-розробники сучасних технічних комплексів, ергономісти, фізіологи, фахівці з інформаційних технологій, лінгвісти, екологи, філософи, соціологи. Інформаційний лист можна завантажити в розділі "НАУКОВІ ЗАХОДИ". Чекаємо на вас!

Гуманітарний інститут презентує проект «Панорама НАУ»!

1297203655_panoramas-kiev-7

Наш інститут пропонує інноваційний проект під назвою "Панорама НАУ". Сутність проекту зводиться до створення об'ємних панорам нашого рідного університету. Це ще раз підкреслить красу нашого навчального закладу і допоможе наших майбутнім абітурієнтам ще до візиту в НАУ відчути себе як удома. Запрошуємо зацікавлених студентів, викладачів, співробітників до співпраці. Разом - ми одна сім'я!

Панорама біля входу в 1 корпус (двір)

Панорама біля ЦКМ НАУ (площа)

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве