Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Різдвяні мрії!

123Для більшості з нас дитинство залишилось далеко позаду. Але кожного року, коли грайливі вогники новорічної ялинки майорять на майданах, площах, у домівках, кожен вірить у чудо, в доброго Діда Мороза, який дарує різдвяний настрій і подарунки. Прагнучи реалізувати ці мрії, наш інститут 19 грудня провів масштабну акцію під назвою «Різдвяні мрії». У холі 8 корпусу раптово з’явилася юрба Дідів Морозів, які пропонували студентам, викладачам, співробітникам заповнити листівки-мрії. Минулого року ці листівки поринули в небо і, переконані, більшість з них принесли своїм адресатам бажане. Сподіваємось, у Новому Році кожен з нас отримає те, що надасть йому сил, здоров’я, натхнення. Бажаємо всім новорічного настрою!

А що вам подарував Святий Миколай?

За переказами, Святий Миколай, будучи заможною людиною, дбав про бідних. Одного разу йому стало відомо, що збіднілий чоловік, не маючи приданого, не може видати заміж своїх доньок. Довідавшись про це, Миколай вночі пробрався до убогої хатини і залишив кожній дочці по штаму золота. З тих часів близькі люди дарують одне одному подарунки від Святого Миколая.

Сміх подовжує життя!

У середу 14 грудня в Центрі культури та мистецтв НАУ відбулася фінальна гра «КУБОК РЕКТОРА-2011». Збірна команда нашого інституту теж приймала участь у цьому вечері гумору, молодості, артистизму, шаленої енергії і любові до життя. Подякуємо нашій команді КВК за гарний виступ та побажаємо їм перемог.

Віфлеємський вогонь миру в НАУ

1261486771_svechaУ вже далекому 1986 році в Австрії була започаткована незвична традиція – розповсюдження Віфлеємського вогню миру з місця народження Ісуса Христа. Долаючи кордони, тисячі кілометрів, проходячи сотні рук напередодні Різдвяних свят цей вогонь опиняється у кожному домі.

Цього року частина світової душі оселилася і в нашому університеті, завдячуючи активній громадській позиції заступника директора Гуманітарного інституту з виховної роботи Іванової Жанни Євгеніївни. Вона особисто відвідала Львів, куди і прибув Віфлеємський вогонь з Віденського Кафедрального собору.

Повір у себе

01У минулу п’ятницю за підтримки адміністрації Святошинського району м. Києва та районного Центру соціальних служб відбувся ХІV фестиваль творчості дітей і молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе». Цього року в роботі фестивалю безпосередню участь брали студенти нашого інституту, для яких ця подія стала справжнім іспитом на зрілість, людяність, тестом на професійну відповідність. Адже, не кожного дня молода, здорова, успішна людина зіштовхується з тими, для кого кожен крок, кожен вихід за поріг, кожен прожитий день є своєрідною перемогою, боротьбою, ціна якій – життя.

За легендою, юний Будда, залишивши розкішний палац батька, зустрів на своєму шляху людське горе. Це стало першим поштовхом до його просвітлення, основою світорозуміння. Сподіваємось, подібні заходи не залишать байдужими молоде покоління, а змусять замислитися над істинними цінностями, вічними пріоритетами, переконають у важливості добра, справедливості, любові, турботи.

Зима? Брак гарного настрою? Посміхніться!

1292201853_1-1Шановні колеги і студенти! Попереду нас чекають два непрості тижні цього семестру. Модулі, заліки, самостійні роботи, оформлення відомостей – невід'ємні атрибути підведення підсумків навчання. Втім мине небагато часу і нас зустрінуть казкою зимові свята, канікули і відпочинок. Адміністрація інституту пропонує вам відео-файли, що допоможуть зберегти силу духу й набратися терпіння. Посміхніться і зима стане лагідною, а люди навколо – привітними.

До 140-річчя від дня народження Лесі Українки

61643257 грудня відбулася наукова конференція, присвячена 140-річчю від дня народження Лесі Українки «Людиновимірний характер творчості Лесі Українки». Організатором конференції виступила кафедра філософії нашого інституту. В роботі конференції взяли участь науковці, викладачі, аспіранти і студенти з 8 регіонів України (Києва, Кіровограда, Харкова, Львова, Миколаєва, Луганська, Одеси, Дрогобича), які представляли 10 навчальних закладів.

У ході роботи конференції своє відображення знайшли такі проблеми як соціальні мотиви в поезії Л. Українки, її суспільно-політичні і філософські погляди, народний фольклор, релігійні і патріотичні погляди поетеси, проблема сенсу життя та щастя, свободи і відповідальності, лінгво-філософські особливості літературної спадщини Л. Українки. Всі доповіді були надзвичайно змістовними, розкривали непересічну особистість нашої видатної співвітчизниці – Лариси Петрівни Косач-Квітки.

Наукові успіхи наших студентів

banner-mi6 грудня 2011 р. в Європейському університеті відбувся міжвузівський «круглий стіл» на тему «Актуальні питання управління документно-інформаційною сферою». Учасники «круглого столу» обговорили ряд значущих питань стосовно управління документно-інформаційною сферою в контексті розвитку інформаційного суспільства, впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, активізації потреби у підготовці спеціалістів з документознавства. У роботі «круглого столу» взяли участь учені, викладачі, студенти провідних наукових і освітніх установ України. Наш університет мала честь представляти делегація від кафедри історії та культурології Гуманітарного інституту. Примітно, що оргкомітет конференції відмітив високу теоретико-методологічну підготовку студентів нашого інституту.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве