Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Як тебе не любити, Києве мій!

55510 червня 2013 року у рамках реалізації проекту «Як тебе не любити, Києве мій!» студенти-документознавці під керівництвом куратора Клімчук О.В. та доцента Юрченко В.О. відвідали один із найвідоміших музеїв Києва – Музей історії міста Києва.

Українські традиції – це престижно!

5558 червня 2013 року козацьке селище «Мамаєва слобода» усьоме поспіль гостинно запросило науковців (фольклористів, етнологів, народознавців) та всіх, хто не байдужий до народної культури, традицій, звичаїв, на VII міжнародні наукові фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській.

Традиція міжвузівських «круглих столів»

55531 травня 2013 року викладачі і студенти кафедри соціології Гуманітарного інституту та Київського університету імені Бориса Грінченка провели засідання «круглого столу» «Молодь як ресурс модернізаційної політики держави».

Екскурсія до «Феофанії»

5556 червня 2013 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Акопян Т.В. організувала та провела для студентів 404 групи ІЕМ екскурсію до «Феофанії» – парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Парк «Феофанія» на сьогодні є наймолодшим та найперспективнішим місцем відпочинку для киян та гостей міста.

Вітаємо учасників Міжнародної конференції

5557-8 червня 2013 року на базі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики та кафедри іноземної філології відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Подолання мовних та комунікативних бар’єрів: методика викладання гуманітарних дисциплін студентам немовних спеціальностей».

Авіатори Гуманітарного інституту

5553 та 4 червня 2013 року викладачі та студенти кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики взяли участь у щорічному фестивалі «Аерошок», що відбувся на аеродромі «Бородянка». Це наймасштабніший у Європі авіамодельний захід, фестиваль майстрів авіамодельного спорту.

Всі на футбол!

55На стадіоні Спартак 8 червня 2013 року о 18:30 відбудеться матч двох столичних команд: Київської «Витязь» і мінської «Зубри». Адреса стадіону: вул. Фрунзе 105. Прийди підтримати свою команду. З питання придбання квитків звертатись за телефоном: (063) 431-80-08 – Аня.

НАУ: світ очима дітей

5553 червня 2013 року відбулось урочисте відкриття виставки дитячих робіт під назвою «НАУ – очима дітей», яка присвячена 80-річчу НАУ. У виставці брали участь діти співробітників Гуманітарного інституту. В експозицію виставки увійшли кращі роботи юних художників, котрі були зроблені впродовж 2012-2013 років.

Вітаємо!

555Співробітники кафедри педагогіки та психології професійної освіти щиро вітають психолога Фурман Вікторію Вікторівну з успішним захистом дисертації «Психологічні умови розвитку особистісної рефлексії у студентів технічного університету», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

У вирі «Київського вальсу»

55531 травня 2013 року Гуманітарний інститут вітав свого побратима – Гуманітарний інститут (ГІ) Київського університету ім. Б.Грінченка із завершенням навчального року. Випускний вечір для студентів і викладачів було організовано у вигляді танцювального свята. Цього року вже вчетверте гості ГІ закружляли в «Київському вальсі».

Повітряні мрії

55528 травня 2013 року студенти 1-3 курсів Гуманітарного інституту започаткували ще одну традицію – завершати навчальний рік яскравим дійством – фестивалем-конкурсом «Повітряні мрії». Легкість конструкцій, яскравість барв та юнацьке завзяття привело до впевненої перемоги ініціативну та творчу групу ПС 108. Бажаємо переможцям здійснення найзаповітніших мрій!

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве