Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Вивчаємо творчість видатного педагога

00319 березня 2013 року в Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка відбулася науково-практична конференція «Науково-педагогічна спадщина Антона Макаренка у практиці сучасних освітніх закладів». Захід присвячено 125-й річниці з дня народження видатного психолога і педагога А.Макаренка. На конференції виступили співробітники кафедри української мови та культури: доцент Приходько О.Ю. з темою «Інтеграція традиційних та інноваційних підходів у виховній роботі зі студентами» та викладач Суржик І.О. «Історико-культурні аспекти спадщини А.Макаренка в їх перспективі та ретроспективі».

Віднесемося до майбутнього серйозно..

IMG_165218 березня 2013 року в гуртожитку № 5 Гуманітарного інституту відбулася бесіда з використанням відеоматеріалів за темою «Психологія вибору супутника життя». У заході взяли участь студенти ІІІ-го курсу напрямів «Психологія» та «Соціологія». Під часу перегляду відео-тренінгу студенти отримали корисну інформацію, щодо особливостей вибору майбутнього супутника життя. У ході колективного обговорення за участю доцента кафедри авіаційної психології Помиткіної Л.В. було приділено увагу основним характеристикам зовнішності, світогляду, поведінки, спілкування, на які має звертати увагу сучасна молодь під час вибору майбутнього шлюбного партнера. Обговорення такої важливої для студентів теми не залишило нікого байдужим.

Похід до музею української літератури

_DSC593916 березня 2013 року у вільний від занять весняний день студенти-першокурсники вшанували пам’ять Тараса Шевченка, відвідавши музей літератури в центрі української столиці. В рамках відвідин закладу культури було організовано лекцію та екскурсію, що тривали близько двох годин. Студенти мали можливість ознайомитися із творчістю Кобзаря, його життєвим шляхом та цікавими сторінками біографії, а також осягнути весь український літературний процес середини XIX ст. Захід було організовано співробітниками кафедри української мови та культури Швед О.В. та Суржиком І.О. і присвячено Шевченковим дням в Гуманітарному інституті.

Учасники Всеукраїнської конференції

DSC0413714-15 березня 2013 року у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ) відбулася IX всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Документознавство та інформаційна діяльність: історія, сучасність, перспективи», метою якої було обговорення результатів досліджень студентів з актуальних проблем документознавства, інформаційної діяльності та суміжних галузей знань. Участь у цьому заході взяли студенти багатьох вищих навчальних закладів України, які займаються вивченням документознавства та документної лінгвістики, архівознавства, бібліотекознавства, музеєзнавства, а також впровадженням сучасних інформаційних технологій у документно-інформаційній сфері.

Business English Speaking Club

SAM_035513 березня 2013 року відбулося чергове засідання клубу «Business English Speaking Club», яке провела старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Акопян Тетяна Валентинівна. Студенти ІІІ курсу Інституту економіки та менеджменту виступали та обговорювали доповіді англійською мовою з теми «Fundamentals of Management», а також презентували рольові ігри з проблем менеджменту підприємств, ефективності рекрутингу, фінансування та кредитування на сучасному етапі розвитку економіки нашої країни.

День відкритих дверей!

nau8Шановні абітурієнти та їх батьки!
20 квітня 2013 року Гуманітарний інститут
запрошує Вас на День відкритих дверей,
який розпочнеться  о 12.00

Ви матимете можливість поспілкуватися
з адміністрацією інституту та отримати відповіді
на питання щодо умов вступу, напрямів підготовки,
вартості контрактної форми навчання,
студентського життя тощо.

Чекаємо на зустріч з Вами за адресою: 03058, м. Київ,
проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8, аудиторія 104.
Тел.: (044) 406-70-36,  406-71-73, 408-21-48, 406-78-37.

 

Їхати: від метро «Політехнічний інститут» маршрутним таксі 442 до зупинки НАУ;
від метро «Вокзальна» маршрутним таксі 401 до зупинки НАУ.

Анкетуємо споживачів освітніх послуг

DSCN2659У березні 2013 року Відділ по роботі зі студентами провів соціально-психологічне дослідження серед студентів 2-го курсу «Діагностика рівня суб`єктивного контролю над різними життєвими ситуаціями студентів». У ході дослідження було залучено анкетування. 85% опитаних вважають, що  значні події, які з ними відбувалися у житті, є не що інше, як результат власних дій. Такі люди більш доброзичливі, терпимі, мають гідну самооцінку, активну позицію по відношенню до свого здоров’я: дбають про нього, звертаються з профілактикою до лікарів. 15% опитаних вважають, події які з ними відбувалися, являються результатом дій зовнішніх факторів: випадок, інші люди, тощо.

Міс НАУ - студентка ГМІ!

113 березня о 17-00 в ЦКМ НАУ відбувся традиційний  конкурс  «Міс НАУ 2013». Здавалося, що свою Міс прийшли підтримати ледве не половина студентів Гуманітарного інституту. Щирими оплесками та гучними вигуками студенти підбадьорювали та вселяли віру в перемогу своїй красуні. Усі конкурсантки вражали своєю красою, елегантністю та вишуканістю. Жодна учасниця не залишилася без перемоги у певній номінації та приємних подарунків від спонсорів.

Цього року титул Міс НАУ завоювала студентка групи ФЛ-101 Гуманітарного інституту КАТЕРИНА ДЕМЧЕНКО. Міс НАУ за версією журналу «JOY» (у подарунок отримала професійну фотосесію та шанс поборотися за титул «Міс JOY 2013») і НАЙГОЛОВНІШЕ – перемогу в конкурсі «МІС НАУ 2013». Вітаємо Катерину з перемогою та бажаємо їй бути завжди такою життєрадісною, неймовірною та досягати успіху у всіх своїх бажаннях!

Нехай всі твої мрії здійсняться!

Підтримуємо загальнонаціональні проекти

_DSC593414 березня 2013 року в рамках проведення загальнонаціонального форуму «Україна Славетна» в Гуманітарному інституті відбулася лекція-презентація доцента Телеуці Валентини Василівни «Аксіологічна система координат художнього світу Марії Примаченко та Катерини Білокур». Лекцію відвідали викладачі кафедри української мови та культури ГМІ НАУ; кафедри української мови та методики викладання фахових дисциплін Бердянського державного педагогічного університету; студенти ГМІ, ФЕП, ФМЛ, ІМВ. В атмосфері жвавого спілкування слухачі ознайомилися з творчістю славетних українських митців, відкриваючи для себе незвідані сторінки української культури, занурилися у художній світ Марії Примаченко та Катерини Білокур.

Бездоганна вимова – шлях до успіху

DSC0544714 березня 2013 року в Гуманітарному інституті відбувся мультимедійний тренінг «Бездоганна вимова – шлях до успіху» для студентів ІІ курсу всіх галузей знань і напрямів підготовки НАУ. Мультимедійний формат тренінгу виявився ефективним інструментом для вироблення орфоепічних навичок студентів. Учасники перевірили і покращили свою вправність української вимови та наголошування, що сприятиме успішній професійній діяльності в майбутньому. Тренінг організовано доцентом кафедри української мови та культури Савельєвою Л.С.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве