Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Засідання дискусійного клубу

znak-voprosaШановні колеги, студенти, аспіранти! 28 лютого 2012 року в ауд 8.803 о 15.20 у рамках проекту «Політ думок у коловороті часу» відбудеться засідання дискусійного клубу на тему «Роздуми українських мислителів про сенс життя».

Запрошуємо усіх бажаючих до філософських роздумів про найбільшу таїну Всесвіту – мету і зміст людського існування.

Студентський англомовний клуб

IMG_275117 лютого на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбулося засідання студентського англомовного клубу, присвячене дню святого Валентина. Студенти підготували святкову стінгазету, у якій висвітлили історію цього дня, його традиції і звичаї. У теплій дружній атмосфері викладачі й студенти читали власні поетичні твори, написані англійської мовою, обговорювали колізії любовних стосунків. У кінці вечора всі обмінялися власноруч зробленими подарунками.

Що? Де? Коли?

gi5byinhouse16 лютого 2012 року на базі нашого інституту відбувся І тур інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». У ній брали участь п'ять команд, які представляли Інститут економіки і менеджменту, Аерокосмічний та Гуманітарний інститути. У ході гри учасники виявили неординарні творчі здібності, продемонстрували солідні знання, розвинену інтуїцію та кмітливість. Сподіваємось, подібні змагання стануть нашою традицією.

Міжвузівська студентська конференція

1254377956_sportШановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжвузівської науково-практичної конференції «Сучасні фітнес-технології у фізичному вихованні студентів», присвяченій Всесвітньому Дню авіації і космонавтики. Конференція відбудеться 12 квітня 2012 року.

Інформаційний лист і форму заявки Ви можете завантажити в розділі "Наукові заходи".

День закоханих у ГМІ!

val4114 лютого в День закоханих у холі 8 корпусу студентська рада за підтримки адміністрації нашого інституту організовувала цікаві заходи, які налаштовували викладачів і студентів на гарний святковий настрій. На перервах лунала музика, з’являлися листівки, коридорами поширювалися привітання і поцілунки. Родзинкою заходу став «Університетський РАГС», у якому близькі пари змогли отримати свідоцтво про нерозривну дружбу та кохання. Також усі охочі брали участь у конкурсі «Сонце моє, я твій промінчик» та фотосесії під назвою «В день святого Валентина, ти і я – одна картина». Несподіваними виявились і результати конкурсу «Валентинка». Групи нашого інституту доклали максимум творчих зусиль, щоб саме їх валентинка була незвичною, неповторною, чарівною і ніжною.

Пропонуємо Вашій увазі фотозвіт про проведене свято, а також Валентинки-переможці.

Шановні колеги і співробітники, дорогі студенти!

8701-006-40-1086Дозвольте привітати Вас з Днем усіх закоханих – Днем святого Валентина. За традицією, яка сягає часів Давнього Риму, в цей день закохані дарують одне одному чарівні подарунки, квіти, цукерки, прагнуть незвично освідчитися в коханні.

Бажаю Вам у цей день найгостріших почуттів, відкритості слів, сміливості прагнень. Пам’ятайте, що кохання вимагає напруженої духовної роботи над собою. Воно звеличує, робить нас чистими в помислах, добрими, щасливими, відкриває перед нами новий світ, у якому двоє стають Альфа і Омегою Всесвіту. Бережіть кохання, адже воно як кришталь прозоре, блискавичне, барвисте, але, нажаль, таке крихке і незворотне!

З повагою, Артур Гудманян

День Святого Валентина: анонс подій

1325888463_valentines-day_7

Наближається День Святого Валентина! Пропонуємо Вам взяти участь у низці заходів, які гарантують гарний передвесняний настрій у останні зимові морозні дні.

Кваліфікаційний іспит спеціальності "Переклад"

5436129 лютого 2012 року студенти п’ятого курсу спеціальності «Переклад» склали кваліфікаційний іспит. Члени державної екзаменаційної комісії на чолі з завідувачем кафедри англійської філології і перекладу А.Г. Гудманяном привітали п’ятикурсників з їхнім останнім екзаменаційним випробуванням.

У цьому році кафедра випускає 20 студентів ОКР «Магістр» та 21 студента ОКР «Спеціаліст». Під час складання кваліфікаційного іспиту студенти продемонстрували як теоретичні знання з перекладознавчих дисциплін і методики викладання іноземної мови, так і практичні уміння та навички перекладу фахових текстів, зокрема авіаційної тематики.

Зустріч команди волонтерів

volonter8 лютого 2012 р. відбулася зустріч адміністрації інституту та психологів лабораторії психології професійної діяльності зі студентами, які виявили бажання працювати волонтерами під час чемпіонату Євро-2012. Головним завданням у підготовці волонтерів є формування комунікативної компетентності щодо підтримки іноземних вболівальників у столиці України. Кожен волонтер має унікальний шанс стати частиною турніру і насолодитися незабутніми емоціями в епіцентрі подій. Але разом з тим до волонтерів ставляться високі вимоги. Потенційний волонтер повинен вільно володіти розмовною англійською, мати високу особистісно-професійну підготовку, орієнтуватися в міській інфраструктурі, а головне – бути психологічно здатними до подібного виду роботи.

Випускники другої вищої освіти

h_KRVFaQt7lGsHWnDvpyCz29BrfYAhb8mk_Щороку зростає кількість студентів, які отримають другу вищу освіту на кафедрі англійської філології і перекладу зі спеціальності «Переклад». 8 лютого 2012 р. студенти Інституту післядипломного навчання склали Державний іспит. Протягом п’яти семестрів студенти, що мають вищу освіту з різних спеціальностей, опановували другу кваліфікацію – у галузі філології. Випускники переконані, що диплом перекладача надасть їм перевагу на ринку праці та відкриє нові можливості професійного зростання.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве