Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Конкурс авторської поезії

5554 листопада 2013 року кафедра української мови та культури у приміщенні НТБ НАУ конкурсом авторської поезії урочисто розпочала Дні української писемності та мови з нагоди офіційного державного свята – Дня української писемності та мови, що відповідно до указу Президента щорічно відзначається в Україні 9 листопада в день ушанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця.

Продовжуємо вивчати життєвий сценарій!

5554 листопада 2013 року відбулося чергове засідання науково-практичного гуртка «Інсайт» кафедри авіаційної психології. На майстер-класі, проведеному викладачами О.М. Власовою-Чмерук, О.В. Сапельнік та О.Д. Струневич, студенти продовжували дослідження своїх індивідуальних життєвих сценаріїв шляхом аналізу улюбленої дитячої казки.

Мистецтво заради мистецтва

5556 листопада 2013 року учасники «Студентського англомовного дискусійного клубу» у супроводі викладачів кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Лесі Конопляник та Ольги Коваленко провели чергове засідання у столичній галереї «Лавра», де проходить виставка творів сучасного живопису «Art Games». На виставці представлені сучасні українські художники, твори яких користувалися найбільшим попитом на світових аукціонах.

Шануємо героїв-визволителів

555Протягом останнього тижня викладачі та студенти ГМІ провели кілька екскурсій, присвячених Дню визволенню Києва від німецько-фашистських загарбників. Кожен з нас може розповісти родинні історії про дідів, прадідів – учасників тієї великої війни. Їх подвиг, відданість батьківщині, готовність до самопожертви забезпечили наше вільне сьогодення, а нині – є основою патріотизму, гордості за країну, її історію, підґрунтям розбудови майбутнього.

Кар’єра в суспільно-політичній діяльності

1118 листопада 2013 року за сприяння доцента кафедри політології та соціальних технологій І. Тімкіна відбудеться майстер-клас голови Спілки молодих політологів України А. Єрьоменка на тему: «Кар’єра в суспільно-політичній діяльності». Зустріч розпочнеться о 13.30 (ауд. 8.104). Запрошуємо усіх бажаючих!

До уваги студентів: всеукраїнський конкурс!

1282fc850dafe833c4c2dbadefa7bc2aУ жовтні - листопаді 2013 року проходить І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. У нашому інституті працює дев'ять конкурсних комісій за різними напрямами Конкурсу. Якщо ви бажаєте взяти участь у конкурсі, зверніться, будь ласка, до заступника директора С.Ягодзінського (ауд. 8.801) або на відповідні кафедри.

Українсько-чеська конференція

5552 листопада 2013 року на базі кафедри історії та документознавства та за участі другого секретаря Посольства Чеської Республіки в Україні п. Зденки Чайсової, Українсько-чеського культурно-освітнього товариства «Вишеград», яке очолює п. Л. Мухіна, відбулась ІІ Українсько-чеська науково-практична конференція «Перша Чехословацька республіука та її вплив на демократичні процеси в центральній та східній Європі».

Психологи рекомендують…

55531 жовтня 2013 року психолог кафедри педагогіки та психології професійної освіти Фурман Вікторія за підтримки доцента кафедри теоретичної та прикладної фізики Лень Тетяни провела зі студентами ГМІ та АКІ науково-методичний семінар на тему: «Основні суперечності процесу професійного самовизначення».

Психологічні чинники професійної рефлексії

5551 листопада 2013 року за сприяння старшого викладача кафедри педагогіки та психології професійної освіти Т. Ільїної відбувся науково-практичний семінар «Професійне становлення майбутнього фахівця ВТНЗ», учасниками якого стали аспіранти та студенти ГМІ. У ході засідання була представлена презентація наукового дослідження за темою: «Психологічні чинники розвитку професійної рефлексії майбутніх психологів» аспірантки Цибулько І.О.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве