Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Розклад груп

6tLXfmIxz UШановні викладачі та студенти! Доводимо до вашого відома, що на нашому сайті оновлено розділ «Розклад груп». У ньому представлено розклад академічних груп усіх напрямів підготовки ГМІ на І семестр 2013-2014 н.р. Уточнений розклад викладачів буде розміщено на сайті 20 вересня. Слідкуйте за новинами.

Свято з нагоди Дня фізичної культури та спорту

55511 вересня 2013 року за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту серед дітей і молоді, досягнення високої майстерності у професійній діяльності, та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту старший викладач кафедри спортивної підготовки Івахін Віталій Анатолійович був нагороджений грамотою Солом’янської районної у місті Києві державної адміністрації.

Мінусята Гуманітарного інституту

55512 вересня 2013 року Студентська рада нашого інституту провела посвяту студентів першого курсу в «мінуса-НАУ». Традиційно цей захід відбувся у формі квесту, який мав на меті перевірити знання наймолодших студентів території університету.

Слово до першокурсників!

55510 вересня 2013 року в актовій залі Національного авіаційного університету відбулася лекція директора нашого інституту А.Г. Гудманяна для студентів першого курсу. Щоразу такі зустрічі сповнені відкритим і щирим спілкуванням адміністрації інституту, кураторів і викладачів з новими членами нашої авіаційної родини.

Перспективи соціологічного знання

55510 вересня 2013 року відбулась зустріч студентів-соціологів з директором Арт-центру «Alter Ego» Світланою Стоян, яка розповіла про перспективи реалізації майбутніми фахівцями в галузі гуманітарних наук у сфері культури і мистецтва.

Запрошуємо на конференцію

nego-talkКафедра політології та соціальних технологій запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Переговори в професійній діяльності: теорія та практика», яка розпочне свою роботу 14 листопада 2013 року.

Відзначаємо 80-річчя НАУ на Білому морі

555У серпні 2013 року в рамках святкування 80-річчя НАУ група студентів під керівництвом доцента кафедри фізичного виховання Білецької Вікторії Вікторівни здійснили екскурсійну подорож Білим морем з Карельського міста Кемь до Соловецького архіпелагу та його основної принади – Соловецького монастиря, що був заснований на початку XV століття.

Настанови на майбутнє

5555 вересня 2013 року відбулась зустріч колективу кафедри соціології з першокурсниками. З вітальним словом виступила завідувач кафедри О.А. Хомерікі, яка представила професорсько-викладацький склад, навчально-допоміжний персонал кафедри і методиста з напряму «Соціологія» навчально-методичного відділу інституту.

Похід до музею авіації НАУ

5555 вересня викладачі кафедри української мови та культури відвідали музей авіації Національного авіаційного університету, чим ушанували 80-річний ювілей навчального закладу. Екскурсія відбулася в рамках школи молодого викладача, мета якої – ознайомити молодих спеціалістів з історією становлення та розвитку університету.

Вітаємо із захистом дисертації

555Аспірант нашого інституту Іванов Олександр Львович успішно захистив дисертаційну роботу на тему: «Методика навчання рукопашного бою в системі фізичної підготовки майбутніх офіцерів» та отримав диплом кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (загальновійськові й військово-спеціальні дисципліни).

Адаптація – первинна задача першокурсників

5553 вересня 2013 року психолог кафедри педагогіки та психології професійної освіти Фурман Вікторія провела зустріч зі студентами І-го курсу. Під час зустрічі розглядалася психологічні проблеми адаптації першокурсників до умов вищого навчального закладу. Студентам було запропоновано рекомендації щодо вибору стратегії поведінки в кризових ситуаціях.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве