Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Вітаємо випускників!

6_big
28-29 березня на кафедрі історії та культурології відбувся захист дипломних робіт ОКР «Спеціаліст» заочної форми навчання спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». Кваліфікація «Документознавець, інженер науково-технічної інформації» була присуджена 22 студентам.

 

ГМІ – гість проекту Ґете-Інституту!

images28 березня 2012 року колектив нашого інституту був запрошений на концерт групи «Zeitzeugen» (Берлін), на якому були представлені кращі зразки німецької поп-культури з 50-х років і до сьогодні. Захід відбувся у Палаці дітей та юнацтва м. Києва за підтримки Ґете-Інституту. Спеціальним гостем програми був український гурт «Тартак».

Спортивні змагання

0000022231-DSC00206Кафедра спортивної підготовки нашого інституту у період з 19 по 26 березня проводила змагання з баскетболу та футзалу за програмою Універсіади НАУ 2011 – 2012 н.р. У них брали участь понад 150 студентів І –V курсів нашого університету. В результаті запеклої боротьби з баскетболу перше місце посіла команда ІЕМ, друге – ІАН, третє – ІКТ. З футзалу кращою виявилася команда ІАСУ . Вітаємо переможців та бажаємо усім гарного фізичного здоров’я.

Наші студенти – учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції

DSCN553728 березня 2012 р. у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулася VIII Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Документознавство та інформаційна діяльність в контексті інформаційного суспільства та електронного урядування». До участі в ній були запрошені члени студентського наукового гуртка «Актуальні питання документознавства» кафедри історії та культурології ГМІ. Доповіді студентів А. Горбань, Я. Микити, К. Попович, О. Сидоренко, Я. Сидько і А. Шевчик відзначено серед кращих і рекомендовано до друку в збірнику матеріалів конференції, а студентів нагороджено грамотами. Науковому керівникові гуртка – доценту кафедри історії та культурології ГМІ С. Литвинській оголошено подяку за високий рівень підготовки студентів.

Фахівці з екстремальної та авіаційної психології провели науково-практичну конференцію в Гуманітарному інституті

pilot_pensia28-29 березня 2012 року кафедра авіаційної психології Гуманітарного інституту спільно з Інститутом психології ім. Г.С.Костюка НАПН України організувала та провела VIІ науково-практичну конференцію «Екстремальна та авіаційна психологія у контексті технологічних досягнень інформаційної доби». У роботі конференції брали участь близько 120 учасників з України та Росії. На пленарному засіданні виступили: директор Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України академік С.Д.Максименка; заслужений льотчик-випробувач СРСР, Герой Радянського Союзу, інструктор-методист Центру підготовки льотного складу ДП «Антонов» Ю.В.Курлін; член президії Асоціації авіаційно-космічної, морської, та екстремальної медицини Росії, кандидат психологічних наук Т.В.Філіпьєва; заслужений діяч науки і техніки України, доктор психологічних наук, професор Г.В. Ложкін; старший науковий співробітник Інституту проблем реєстрації інформації НАН України, кандидат воєнних наук, льотчик-снайпер, генерал-майор запасу М.П.Руденко.

«Свобода і соборність як чинники національної ідеї України»: матеріали конференції

tyv_4157Викладачі та студенти Гуманітарного інституту стали учасниками Всеукраїнської науково-практичної конференції «Свобода і соборність як чинники національної ідеї України», яка проходила 22-23 березня 2012 р. у стінах Київського національного університету імені Т. Шевченка. Серед присутніх були Міністр освіти і науки, молоді та спорту Д.В. Табачник, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр охорони здоров'я України Р.В. Богатирьова, Перший Президент України Л.М. Кравчук, Президент Академії педагогічних наук України В.Г. Кремень, Генеральний директор Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського О.С. Онищенко та інші відомі науковці, політики, державні діячі. Пленарне засідання відкрив ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Л.В. Губерський.

Науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти України»

educationfuture22-23 березня 2012 р. кафедра педагогіки та психології професійної освіти та кафедра іноземних мов за фахом провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми вищої професійної освіти України», в рамках якої було організовано дві секції: «Компетентнісний підхід до організації навчального процесу у профільних вищих навчальних закладах» і «Лінгвістичні та методичні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування». Загалом участь у роботі конференції брали участь близько 110 учасників з різних регіонів України. За результатами роботи, учасники виробити низку науково-практичних висновків і рекомендацій, які мають бути враховані в освітньому процесі.

Всеукраїнська наукова конференція «Сучасне українознавство: здобутки та перспективи»

image00422-23 березня 2012 року кафедра українознавства провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Сучасне українознавство: здобутки та перспективи». У роботі конференції брали участь 190 учасників з провідних навчальних закладів України, зокрема Київського національного університету ім. М. Драгоманова, Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Куцюбинського, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та ін. Роботу конференції було організовано у трьох секціях: «Актуальні проблеми функціонування української мови», «Українська література: історія, сучасний стан, перспективи розвитку», «Українська культура у вимірах сучасних гуманітарних наук». Робота конференції завершилася засіданням «круглого столу» на тему «Актуальні проблеми викладання дисциплін українознавчого спрямування у вищому навчальному закладі». Учасники конференції ознайомилися з історією НАУ, відвідавши Музей авіації НАУ.

Міжнародна наукова конференція

2521-22 березня 2012 р. кафедра філософії провела Міжнародну науково-теоретичну конференцію «Антропологічні та соціокультурні виміри глобалізованого світу». У конференції брали участь 120 учасників з України, Білорусі, Росії, Нової Зеландії, Швейцарії, Англії, Нідерландів. На пленарному засіданні виступили завідувач кафедри філософії НАУ Л.Дротянко,  завідувач відділу зарубіжної філософії Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України В.Лях, завідувач відділу методології і соціології науки Центру дослідження науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України В.Онопрієнко, професор кафедри філософії та філософії освіти Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, доктор філософських наук, доцент Е.Герасимова. Завершилась конференція проведенням підсумкового «круглого столу» «Трансформація соціальних практик в інформаційному суспільстві».

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве