Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Шлях до самовизначення

55510-13 листопада 2017 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики провели профорієнтаційні заходи у середніх навчальних закладах  України. Світлана Харицька відвідала ЗОШ № 1 ім. Т.Г.Шевченка та ЗОШ № 1  м. Ніжина Чернігівської області.

Майстерня моніторингу

55516 листопада доцент кафедри соціології та політології Семенець-Орлова Інна Андріївна взяла участь у заході «Майстерня моніторингу», що відбувся в рамках Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства. Захід відбувся з метою ознайомлення із практичними здобутками вимірювання соціального впливу діяльності організацій громадського сектору. 

Інтелектуальна гра-вікторина на Тижні філософії

55515 листопада 2017 року в рамках Тижня філософії була проведена інтелектуальна гра-вікторина на перевірку загальної гуманітарної та філософської ерудиції. Модераторами заходу виступили доценти кафедри М. Абисова, Л.Каднікова, Л.Ороховська.  

Документознавці готуються до наукових конференцій


555Студентам-документознавцям золота осінь подарувала запрошення взяти участь у роботі всеукраїнських студентських науково-практичних конференцій в Кременчуці (КНУ імені Михайла Остроградського) і в Тернополі  (ТНЕУ).

Дискутуємо про нове українське кіно

55516 листопада 2017 року викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Людмила Костель зі студентами провели виїзне засідання «Студентського англомовного дискусійного клубу» у кінотеатрі «Київська Русь».

В джазі тільки дівчата

55512 листопада 2017 року викладач кафедри іноземних мов за фахом Кодола Раїса Миколаївна зі студентами 304 групи ФТТ відвідали Київський національний академічний театр оперети та переглянули мюзикл «Sugar, або В джазі тільки дівчата».

Світлиця слова у безмежжі часу

5558 листопада 2017 року викладач кафедри української мови та культури Леся Сидоренко зорганізувала для студентів перегляд документального фільму «Світлиця слова у безмежжі часу».

3434

Науковий семінар зібрав молодих гуманітаріїв

5559 листопада 2017 року на кафедрі української мови та культури відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар молодих науковців, аспірантів, студентів «Мова та культура як форми людського буття і свідомості нації». Цей захід щорічно проводиться в рамках святкування Дня української писемності та мови.

Світ не забуде, поки ми пам’ятатимемо свою історію

5552 листопада 2017 року колективом кафедри історії та документознавства була організована зустріч студентів  спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» із головою товариства ветеранів розвідки Військово-морського флоту Мармашовим Олександром Володимировичем.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве