Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

У науковому лінгвокультурологічному просторі

5555 квітня 2018 року у рамках ХVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» на базі кафедри української мови та культури відбулося засідання секції «Лінгвокультурологія». Робота молодих науковців розпочалася з традиційного привітання голови секції, завідувача кафедри І. Бурлакової.

Фізичне виховання в умовах сучасності

5555 квітня 2018 року в рамках проведення XVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі фізичного виховання та спортивної підготовки відбулося засідання секції «Фізичне виховання в умовах сучасності».

Макросистемність етноконцепту кобзаря

5554 квітня 2018 року викладачі кафедри української мови та культури Т. М. Чухліб і Х. М. Стецик провели засідання наукового гуртка на тему: «Макросистемність етноконцепту кобзаря у творчості Т.Шевченка». Участь у заході взяли студенти різних інститутів Національного авіаційного університету, яким цікава окреслена проблематика і наука загалом.

Екскурсія

5555 квітня 2018 року студенти 217 групи НН ІКІТ разом із старшим викладачем кафедри іноземних мов за фахом Бабій Галиною Вікторівною, відвідали Національний Музей медицини України з екскурсією. Цей незвичайний музей розташований на вулиці Богдана Хмельницького 37. Його було відкрито в листопаді 1982 року, але Музей медицини і до нині вражає своїми експозиціями та сучасними технічними засобами.

Когнітивні та комунікативні аспекти спілкування

5555 квітня 2018 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики у рамках ХVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулося засідання секції «Cognitive and communicative aspects of foreign professional communication».

Ділимося науковими здобутками

5553 квітня 2018 року під керівництвом доцента кафедри англійської філології і перекладу Т. Крилової і за участі студентів ІІІ курсу в рамках роботи наукового гуртка напередодні студентської конференції «Політ» було проведено круглий стіл, де студенти робили доповіді на основі своїх наукових досліджень.

«Psychological context»

5553 квітня 2018 року в рамках роботи клубу «Psychological context» співробітники лабораторії психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології професійної освіти М. Патруль та В. Лукаш провели психологічний тренінг з командоутворення «Об'єднання колективу»» для студентів 127 групи спеціалізації «Практична психологія».

Вшановуючи великого письменника

5553 квітня 2018 року доцент кафедри української мови та культури Дячук Тетяна Миронівна разом зі студентами різних навчально-наукових інститутів НАУ, зокрема ФЕБА, НН ГІ, НН ІКІТ відвідали захід в Національному музеї літератури, присвячений 100-річчю від дня народження Олеся Гончара.

Чергова перемога студентів Гуманітарного!

555У кінці березня 2018 року на базі Одеського національного політехнічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», в якому взяли участь 46 студентів із 22 вишів України.

Соціальна робота як реалізація завдань соціальної політики

5554 квітня 2018 року відбулося засідання секції «Соціальна робота як реалізація завдань соціальної політики держави» XVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. сучасні проблеми науки».

Політ 2018. Фахові іноземні мови

5554 квітня 2018 року в рамках проведення XVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі іноземних мов за фахом відбулося засідання секції «Фахові іноземні мови». З вітальним словом до учасників конференції звернулася завідувач кафедри, професор Акмалдінова О.М.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве