Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Відвідування театру імені Лесі Українки

55512 травня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов за фахом Акопян Тетяна Валентинівна та Кучерява Людмила Василівна разом зі студентами 207 групи факультету транспортних технологій та 303 групи Інституту економіки та менеджменту відвідали Молодий театр. Дивились виставу Іва Жаміака «Потрібні брехуни».

Розвиваємо англомовну комунікацію в режимі ток-шоу

55512 травня 2017 року студенти 201 та 202 груп за підтримки викладача кафедри англійської філології і перекладу Пилипчук М.Л. провели пізнавально-розважальне ток-шоу “Is modern art real art?”.

Майбутня професія – найважливіший вибір у житті

55515 травня 2017 року доцент кафедри англійської філології і перекладу Шахновська І.І. відвідала Київську спеціалізовану школу імені Дмитра Луценка № 197 з поглибленим вивченням англійської мови.

Культурна спадщина у сьогоднішніх вимірах

55512 травня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури Т.Чухліб і О.Андріяшик зорганізували студентів НАУ до спільної дискусії щодо етнокультурної спадщини нашої країни. Культурологічний захід засвідчив потребу студентів розширити знання про звичаї, обряди, прадавні обереги й етнічні особливості українців загалом.

Шановні колеги, дорогі друзі!

IMG 6247

Кожна нація має власну символіку, яка вміщує історичний, культурний, соціальний код мільйонів людей. Одним із таких символів для українського народу є вишиванка. Одягаючи її цього дня, ми підкреслюємо нашу єдність, намір бути гідними своєї країни, готовність порівну розділити радість і смуток. Щиро вітаю вас з Днем вишиванки та бажаю берегти в серцях віру в світле майбутнє України!

З повагою, Артур Гудманян

Переймаючи досвід колег…

5553 травня 2017 року закінчилося піврічне стажування викладачів кафедри історії та документознавства у приватному вищому навчальному закладі «Європейський університет». На період з листопада 2016 по травень 2017 року ця навчально-наукова установа стала другою Alma Mater для доцентів кафедри Бем Н.В., Настенко Л.Г., Юрченко О.А., викладача Клиніної Т.С.

Успіх нашої збірної

55513 травня 2017 року на базі спорткомплексу Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» відбулася фінальна зустріч ХІІІ Універсіади з волейболу серед вищих навчальних закладів м. Києва.

Наукові пошуки студентів-документознавців

55527 квітня 2017 року студентки ІІІ курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Леник Дар’я та Марченко Алла взяли участь в І Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційного простору».

Співпраця з державними установами

555З 18 квітня по 8 травня 2017 року 11 студентів-документознавцыв під керівництвом викладачів кафедри доцента Божук Л. В. та викладача Кондрашевської Ю.П. пройшли практику на базі Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Національна ідентичність в мові і культурі

55517-18 травня 2017 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики проходитиме Х Міжнародна конференція «Національна ідентичність в мові і культурі», організована спільно з TESOL-Ukraine та Aix-Marseille Universite (Франція).

Наші викладачі – серед викладацької еліти України

55525-26 квітня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Оксана Шостак і Галина Білоконь взяли участь у роботі Національній конвенції Асоціації викладачів англійської мови в Україні TESOL-Ukraine «Шляхи до успіху для сучасних викладачів англійської мови», що проходила у Львові за підтримки Посольства США в Україні.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве