Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Літературна вітальня з натхненням «Празької школи»

5554 вересня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури провели «Літературну вітальню» присвячену 110-річчю від дня народження Олега Ольжича (Олега Олександровича Кандиби).

Крок у нове життя

5551 вересня 2017 року викладачі кафедри педагогіки та психології професійної освіти разом зі студентами-практичними психологами другого, третього та четвертого курсів урочисто привітали першокурсників – майбутніх практичних психологів із початком навчального року вже в ролі студентів.

Підвищення кваліфікації

555У період з 11 квітня по 11 липня 2017 року доценти кафедри соціальних технологій Петренко Т.В. та Санжаровець В.М., старший викладач Шатило Ю.П. на чолі із завідувачем кафедри Котиковою О.М. пройшли дистанційне навчання у Вищій Лінгвістичній Школі м. Ченстохова (Польща).

Високий старт

555Урочисте посвячення в студенти Національного авіаційного університету, яке відбулося 31 серпня 2017 р., справило незабутнє враження на студентів першого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» спеціалізації «Документознавство та інформаційна діяльність».

Перший дзвоник звучить і для викладачів Гуманітарного

5551 вересня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики привітали школярів Києва з початком нового навчального року та з Днем знань Леся Конопляник побувала у спеціалізованій школі № 98 з поглибленим вивченням англійської мови, де взяла участь у святковій лінійці та урочисто привітала школярів та педагогів школи від імені керівництва та всього навчального складу НАУ.

Вітаємо учнів «Престижу» зі святом!

555Стало вже доброю традицією, що значні події у Київському ліцеї «Престиж» не проходять повз уваги Національного авіаційного університету. Так, 1 вересня поточного року доцент кафедри філософії Каднікова Л.В. відвідала урочисту лінійку, присвячену Святу Знань, яка проводилася в ліцеї.

Профорієнтація розпочалась

56551 вересня 2017 року доцент кафедри історії та документознавства Захарчук О.М. привітав від багатотисячного колективу Національного авіаційного університету з Днем знань учнів та вчителів загальноосвітньої школи №35 Святошинського району міста Києва. Зокрема, побажав мудрості, віри у власні сили, натхнення, творчої наснаги, нових здобутків на педагогічній ниві, здоров’я, тепла й любові.

Святковий старт профорієнтації

5551 вересня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури вітали першачків та старшокласників з днем знань.

Запрошуємо до тренувань зі стренфлексу

555Кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки оголошує набір хлопців і дівчат І – V курсів до збірної команду НАУ зі стренфлексу. Бажаючих відкрити для себе новий вид спорту та удосконалити такі фізичні якості як силу, спритність, витривалість та гнучкість чекаємо в спорткомплексі НАУ! За інформацією звертатись до старшого викладача Хачатрян Вікторії Вікторівни (каб. №10).

Запрошуємо до тренувань з легкої атлетики

555Шановні студенти! Кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки оголошує набір юнаків та дівчат в команду АВІА НАУ з легкої атлетики (бігові дисципліни). У нас ви навчитеся правильно і технічно бігати та удосконалити свою спортивну майстерність.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве