Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Всеукраїнський студентський турнір з філософії

555Інститутом модернізації змісту освіти – державною науковою установою при Міністерстві освіти і науки України – від 04.12.2017 вищим закладам освіти  був направлений лист № 21.1/10-2730 «Про проведення ІI Всеукраїнського студентського турніру з філософії». Відповідно до листа кафедра філософії 29 січня 2018 року взяла участь у проходженні першого етапу Турніру. 

Міжнародні контакти у вільний час

5527 та 28 січня 2018 року викладач кафедри англійської філології і перекладу Л.Г. Галій і студентка 4 курсу 402-ФЛ групи Ольга Білоус вирушили у подорож до Республіки Польща на міжнародну науково-практичну конференцію «Простір перекладу-3».

Досліджуємо проблеми інтермедіальності

5551 лютого 2018 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбувся семінар «Взаємодія слова та візуального образу, слова та музики, танцю, жесту в контексті пошуків національної ідентичності». Захід був організований завідувачем кафедри Оксаною Шостак, знаним дослідником проблем національної ідентичності корінних народів Північної Америки.

Ключі до майбутнього

55530 січня 2018 року, в рамках профорієнтаційної роботи кафедри, старший викладач кафедри англійської філології і перекладу Білоус Н.П. навідала майбутніх абітурієнтів з Авіакосмічного ліцею. Такі зустрічі не тільки цікаві, але й дають нагоду учням більше дізнатися про майбутній навчальний заклад, умови вступу та особливості навчального процесу, зокрема за спеціальністю «Філологія». 

Герої Крут у пам’яті людській

55Щороку 29 січня в Україні відзначають День пам’яті Героїв Крут. Мало яка інша подія в історії України є настільки ж відомою, як бій під Крутами. Трагічна загибель студентського куреня стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Починай позитивно!

55529 січня 2018 року група 402-ФЛ за ініціативи та участі свого куратора, доцента кафедри англійської філології і перекладу Галій Людмили Георгіївни вирішила поновити запас позитивних вражень та емоцій і вирушила пограти в боулінг.

Акредитаційна експертиза спеціальності

555З 22 по 24 січня 2018 року за наказом Міністерства освіти на кафедрі авіаційної психології працювала експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Психологія зі спеціальності 053 Психологія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Працюємо з майбутніми абітурієнтами

55526 січня 2018 року завідувач кафедри англійської філології і перекладу Сергій Сидоренко та психолог лабораторії психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології професійної освіти Вероніка Лукаш представляли наш інститут на профорієнтаційній зустрічі зі старшокласниками Деснянського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Чернігівської області.

Студентська олімпіада з соціології

55529 січня 2018 року на кафедрі соціології та політології був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з соціології. У ньому взяли участь студенти-соціологи IV-V курсів навчання. Програма І етапу передбачала завдання двох рівнів складності: тестування та виконання зорієнтованих на розв’язання певної прикладної проблеми творчих завдань.

Медіація як шлях вирішення конфліктів

55523 січня 2018 року завідувач лабораторії психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології професійної освіти М. Патруль взяла участь у роботі психологічного воркшопу  «Медіація як шлях вирішення конфліктів».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве