Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Знайомство з майбутньою професією

555З 6 по 19 червня 2017 року кафедрою авіаційної психології здійснено організацію фахової ознайомлювальної практики для студентів І курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 053 «Психологія». Метою проведення фахової практики є ознайомлення студентів з напрямами діяльності психолога та змістом роботи організацій, які контролюють або здійснюють психологічну допомогу населенню.

Важливі справи…

55516 червня 2017 року в рамках підсумкового засідання студентського наукового гуртка «Практичні інновації в соціальній роботі» студенти спеціальності «Соціальна робота» відвідали неймовірно сильну духом сімнадцятирічну дівчинку Світлану Бондар, яка вже більше як 2 роки веде важку боротьбу з саркомою у Національному інституті раку. Студенти морально та матеріально підтримали Світлану.

Практика для майбутніх соціальних працівників

555У цьому році студенти другого, третього та четвертого курсу спеціальності «Соціальна робота» мали чудову можливість пройти практику у Благодійній організації «Благодійний центр соціальної роботи «Світ без залежності».

Перші професійні кроки практичних психологів!

555З 29 травня 2017 по 18 червня 2017 року студенти ІІІ курсу напряму «Практична психологія» під керівництвом доцентів кафедри педагогіки та психології професійної освіти Доценко Л.В. і Каряки І.В. проходили виробничу діагностико-психокорекційну практику у «Центрі трудової реабілітації для розумово відсталих інвалідів» та на базі «Централізованої системи дитячо-юнацьких клубів «Щасливе дитинство».

Знайомство з професією на практичному рівні

555У рамках фахово-ознайомлювальної практики, що відбувалася з 12 по 16 червня 2017 року студенти І курсу спеціалізації «Практична психологія» під керівництвом старшого викладача кафедри педагогіки та психології професійної освіти Проскурки Н.М. відвідали психологічний центр «Майстерня життя».

Обирай – не зволікай!

555На передодні Останнього дзвоника варто нагадати майбутнім абітурієнтам про всі можливі професійні шляхи, які відкриваються перед ними після закінчення школи.

Вперед до студентства!

555Хто як не учні Авіакосмічного ліцею м. Києва знають все про НАУ, але й з такими знаннями не легко визначитися з майбутнім фахом. Саме тому наприкінці травня 2017 року старший викладач кафедри англійської філології і перекладу Білоус Н.П. і провела для них спеціальну профорієнтаційну зустріч, щоб розповісти про всі нюанси навчання за спеціальністю «Філологія».

Фізичне виховання в сучасних контекстах

55516 червня 2017 року в нашому Інституті відбулася ХІІ Міжнародна науково-методична конференція «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти». В роботі конференції взяли участь 116 фахівців з України, Білорусії, Болгарії, Іраку, Лівану, Молдови та Польщі.

Нове поповнення української інтелектуальної еліти

555Протягом 13-15 червня 2017 року на кафедрі історії та документознавства відбулися захисти дипломних робіт на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» студентами напряму підготовки 6.020105 «Документознавство та інформаційна діяльність».

Сучасним студентам – сучасну лекцію!

55514 червня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури стали учасниками майстер-класу на тему «Інтерактивна лекція», який провели для колег завідувач кафедри І.В. Бурлакова та доцент О.А. Сєдашова.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве