Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Гарна англійська – запорука твого успішного майбутнього

55513 травня 2018 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики був проведений ІІ тур Всеукраїнської олімпіади НАУ з англійської мови. У ньому взяли участь найкращі знавці англійської серед студентства НН ІІДС, НН ІАП, НН ІЕБ, НН ІТТ.

Ми знаємо і любимо НАУ!

55517 травня 2018 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Юлія Пришупа та Карина Саратова провели захоплюючу квест-вікторину «Ми знаємо та любимо НАУ!».

У вишиванці – душа українського народу

55517 травня 2018 року викладачі та студенти кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики приєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки, улюбленого та наймоднішого свята українців, що проживають у різних країнах світу.

Презентації давніх українських сорочок

55516 травня 2018 року на відзначення Дня вишиванки старша викладачка кафедри соціології та політології Грищенко Неля Іванівна для викладачів та студентів кафедри здійснила презентацію давніх українських сорочок та провела майстер-клас з традиційної української вишивки.

Найкраща кімната гуртожитку

55515 травня 2018 року в нашому Інституті було проведено традиційний конкурс «Найкраща кімната» в гуртожитку № 5. Конкурсна комісія завітала до всіх кімнат та визначила найкращі помешкання кожного поверху. Слід зазначити креативність та оригінальність в оформленні помешкань.

Організація електронного документообігу

55515 травня 2018 року завідувач кафедри історії та документознавства І. Тюрменко та старший викладач кафедри О. Ількова стали учасниками науково-практичного семінару «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», що відбувся в конференц-залі Президії Національної академії педагогічних наук України.

Читаємо і співаємо про маму

555Традиційно в другу неділю травня в Україні відзначається День матері (Указ Президента України «Про День матері» від 10 травня 1999 року № 489/99). З нагоди цього свята викладачі кафедри української мови та культури Т. Чухліб і Х. Стецик організували флешмоб «Читаємо і співаємо про маму».

День музеїв

55518 травня 2018 року старші викладачі кафедри соціології та політології Н.І. Грищенко та І.Г. Шаповал разом зі студентами-соціологами 2 курсу в рамках відзначення Дня музеїв відвідали два музеї: Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара” та музей костюму і стилю Вікторіанської епохи «Victoria Museum».

Змагання шахових майстрів

55514 травня 2018 року на базі Національної академії керівних кадрів культури, у рамках Спартакіади м. Києва, було проведено Чемпіонат з шахів серед студентських команд. У змаганнях брали участь 9 команд закладів вищої освіти нашого міста.

Надихаємося завдяки історії досягнень

555З нагоди 85-річчя НАУ та 15-річчя НН ГМІ 10 травня 2018 року студенти 035 «Філологія» разом із наставником, доцентом кафедри англійської філології і перекладу, М.В. Рудіною та завідувачем лабораторії А.В. Щербиною стали гостями Музею Державного підприємства «Антонов».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве