Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Пишаємось нашими бакалаврами!

555З 20 по 22 червня 2018 року на кафедрі історії та документознавства студенти денної форми навчання за напрямом підготовки 6.020105 «Документознавство та інформаційна діяльність захищали дипломи на здобуття ОС «Бакалавр».

Виробнича практика студентів-соціологів

1З 11 по 24 червня 2018 року група студентів на чолі з викладачем кафедри соціології та політології, кандидата соціологічних наук Тащенко А. Ю. проходила соціологічний практикум в Інституті соціальних технологій «Соціополіс» під керівництвом кандидата соціологічних наук, заступником директора і наукового керівника дослідницьких проектів Літвінова С. В.

Волонтерська практика

555У цьому році студенти ІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» мали чудову нагоду пройти волонтерську практику у Благодійній організації «Незалежна країна» під керівництвом доцента кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П.

Бакалаври-філологи захистили дипломні роботи

55520-23 червня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу захищали свої дипломні роботи 40 випускників ОС «Бакалавр» спеціальності «Філологія». Тематика дипломних робіт філологів охоплює актуальні проблеми спеціального та художнього перекладу.

Засідання Вченої ради Інституту

55521 червня 2018 року відбулося засідання Вченої ради НН ГМІ. Головним питанням порядку денного було обрання за конкурсом на вакантні посади професорів, доцентів, старших викладачів і викладачів кафедр Інституту.

VIVAT, бакалаври!

555З 18 по 22 червня 2018 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулися захисти дипломних робіт на здобуття освітньої кваліфікації бакалавра з практичної психології.

Communication and Information Sciences in Networked Society

55514-15 червня 2018 року викладачі кафедри історії та документознавства завідувач кафедри, д.і.н., проф. Ірина Тюрменко, доценти кафедри, к.і.н. Людмила Божук та Леся Халецька взяли участь у IV Міжнародній науковій конференції «Communication and Information Sciences in Networked Society: Experiences and Insights», що відбулася на базі факультету комунікацій Вільнюського університету.

Міжнародне наукове стажування в архівах Республіки Литви

555У червні 2018 року викладачі кафедри історії та документознавства завідувач кафедри, д.і.н., проф. Ірина Тюрменко, доценти кафедри, к.і.н. Людмила Божук та Леся Халецька пройшли стажування за програмою наукової архівістики в Новому державному архіві Литви за темою «Збереження, доступ і використання інформаційних ресурсів литовських архівів: політика та технології».

Оволодіваємо професійними компетенціями

55511 червня 2018 року розпочалася фахово-ознайомлювальна практика студентів першого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», яку проводить кафедра історії та документознавства.

Фізичне виховання в контексті сучасної освіти

55515 червня 2018 року відбулося пленарне засідання ХІІІ Міжнародної науково-методичної конференції «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти». Конференція проходила за сприяння Олімпійської академії України, профільних кафедр НТУУ «КПІ», Державного університету фізичного виховання і спорту Молдови, кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки НН ГМІ.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве