Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Психологічний супровід вибору майбутньої професії

55512 грудня 2017 року  кафедра авіаційної психології провела Конференцію з профорієнтації для учнів 9, 10 та 11 класів спеціалізованої школи № 120 Дніпровського району м. Києва – «У пошуках власного професійного самовизначення».

Політичні процеси сучасної України

55511 грудня 2017 року кафедра соціології та політології та кафедра глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою Національної академії державного управління при Президентові України організували й провели міжвузівський круглий стіл «Політичні процеси сучасної України крізь призму соціології».

Зустріч з громадською комісією з прав людини

55511 грудня 2017 року відбулася зустріч студентів – практичних психологів кафедри педагогіки та психології професійної освіти НН ГМІ із представниками Громадянської комісії з прав людини. Зустріч організувала доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти А. Кокарєва.

Розвиток громадянських компетентностей

5558 грудня 2017 року у м. Чернігів за підтримки Міністерства освіти і науки України відбулася освітянська неКонференція, що стала одним з майданчиків комунікації реформи Нової української школи.

Наші вітання!

555Нещодавно вся міжнародна спільнота відзначала Міжнародний день цивільної авіації. Незабаром Національний авіаційний університет святкуватиме 85-річчя з дня заснування. Кафедра іноземних мов за фахом не могла залишитися осторонь цих визначних дат.

Допомагати людям - мій вибір!

555Доцент кафедри соціальних технологій Тімкін Іван Федотович разом зі студентами 316 групи спеціальності «Соціальна робота» Міщенко Д. та Гудько А. 12 грудня  2017 року провели профорієнтаційний захід у спеціалізованій школі № 64 міста Києва.

Культурно-спортивне дозвілля!

5556 грудня студенти 401 гр. разом з наставником Плетенецькою Ю.М. відвідали Боулінг клуб торговельно-розважального центру «Космополіт», де в приємній дружній атмосфері відточували майстерність гри в боулінг!

А ми дискутуємо…

55511 грудня 2017 року в рамках роботи студентського наукового гуртка  «Практичні інновації в системі соціальної роботи» було проведено дискусію на тему «Студентство та професійна самореалізація» під керівництвом доцента кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П.

Джерела наші не зміліють

55512 грудня 2017 року викладачами кафедри української мови та культури та студентами НАУ було організовано та проведено чергове засідання «Літературної вітальні». Захід проходив у рамках національно-патріотичного виховання студентів.

Профорієнтація для гуманітаріїв

5557 грудня  2017 року доцент кафедри української мови та культури Володимир Варенко провів для учнів старших класів Київської ЗОШ №316  профорієнтаційний захід, у ході якого проінформував старшокласників про особливості навчання студентів у Національному авіаційному університеті.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве