Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Гуманітарний святкує 15-річчя!

55510 квітня 2018 року Навчально-науковий гуманітарний інститут, у дружній родині якого об’єднані викладачі та студенти, виповнилось 15 років. Дбайливо оберігаючи власні традиції та цінності, Інститут перебуває у постійному пошуку нових форм розширення наукових горизонтів, освоєння віртуального освітнього простору та міжнародного партнерства.

Студентська оцінка нашої роботи

555Відповідно до вимог провадження системи менеджменту якості освіти та з метою оптимізації навчального процесу кафедра англійської філології і перекладу провела анкетування студентів 3-4 курсів ОС «Бакалавр» та 1-2 курсів ОС «Магістр» спеціальності «Філологія» з метою вивчення студентської думки щодо якості освітніх послуг, що надаються кафедрою.

Тренінг для тренерів з медіа грамотності

555З 4 по 6 квітня 2018 року старша викладачка кафедри соціології та політології Н.Грищенко була учасником тренінгу для тренерів з медіа грамотності, який проходив за підтримки Академії української преси та DW Akademie у м.Одеса.

Іноземні мови для фахівців гуманітарної галузі

5554 квітня 2018 року на кафедрі іноземної філології відбулося щорічне засідання секції «Іноземні мови для фахівців гуманітарної галузі», що проходило в рамках XVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ – 2018. Сучасні проблеми науки».

Політ: Програма та Збірники тез доповідей

5553-6 квітня 2018 року на базі нашого Інституту було проведено 13 секцій XVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». Зазначені секції, що традиційно об’єднуються у напрям «Гуманітарні науки», зібрали більше 600 учасників, 40 з яких представляли заклади вищої освіти України, Білорусії, Туреччини, Польщі, Німеччини, Литви, Латвії.

Актуальні проблеми і питання сучасної філології

5556 квітня 2018 року на кафедрі англійської філології та перекладу пройшло секційне засідання «Мова як соціокультурний феномен» у рамках ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», організація та проведення якої є доброю традицією університету.

Інноваційний контекст науки!

5555-6 квітня 2018 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулося засідання секції «Європейський вибір вищої технічної освіти» ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

Психологічні аспекти людського фактору

5555 квітня 2018 року на кафедрі авіаційної психології відбулося засідання секції «Психологічні аспекти людського фактору у світі високих технологій» ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ».

Опановуємо інноваційні освітні технології

555З 2 по 6 квітня 2018 року науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки та психології професійної освіти: доктор психологічних наук, професор В. Семиченко, доктор психологічних наук, професор О. Дробот та кандидат педагогічних наук, доцент Л. Хоменко-Семенова проходили курси підвищення кваліфікації «Викладачі університетів, академій, інститутів, які викладають психолого-педагогічні дисципліни».

У науковому лінгвокультурологічному просторі

5555 квітня 2018 року у рамках ХVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» на базі кафедри української мови та культури відбулося засідання секції «Лінгвокультурологія». Робота молодих науковців розпочалася з традиційного привітання голови секції, завідувача кафедри І. Бурлакової.

Фізичне виховання в умовах сучасності

5555 квітня 2018 року в рамках проведення XVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі фізичного виховання та спортивної підготовки відбулося засідання секції «Фізичне виховання в умовах сучасності».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве