Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Вітаємо шанованого доктора Петера Модда!

55511 жовтня 2018 року на кафедрі іноземної філології відбулася зустріч студентів НАУ, які вивчають шведську мову під керівництвом доцента кафедри Кульчицького Віктора Івановича, з професором університету УМЕО (Швеція) доктором Петером Моддом.

Профорієнтація у студентів коледжу НАУ

55510 жовтня 2018 року доцент кафедри філософії Кошетар Уляна Петрівна з профорієнтаційною метою відвідала студентів Коледжу інженерії та управління. Цей навчальний заклад є відокремленим структурним підрозділом Національного авіаційного університету, який забезпечує підготовку фахівців для соціально-економічної, юридичної та поліграфічної галузей України.

Одвічні цінності!

555Чудовий осінній вечір суботи 6 жовтня студенти ІІІ курсу ІІДС провели на кіносеансі «Форест Гамп» мовою оригіналу у Америка Хауз. Надзвичайно чутливий фільм, який вже здобув статус класики американського кіно, з оскароносним Томом Генксом у головній ролі, розповів історію простого хлопця з не дуже високим IQ , але величезним серцем.

Проект англомовної освіти в дії

555Проект англомовної освіти НАУ впевнено набирає обертів.

Рада наставників НН ГМІ до 85-річчя НАУ

5559 жовтня 2018 року з нагоди 85-річчя НАУ відбулося урочисте зібрання Ради наставників Інституту та представників студентського самоврядування. Співробітники інституту презентували інноваційні проекти, які вже успішно реалізовуються в стінах НН ГМІ.

Виконавчий директор EcoCARE Pacific Trust – гість НАУ

5554 жовтня 2018 року за сприяння колективу Навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти, а також Товариства молодих учених інституту відбулася зустріч-презентація «Сталий розвиток та ЕкоКЕР Україна».

Запрошуємо до участі у мовно-літературному конкурсі

5518 жовтня 2018 року у читальній залі НТБ НАУ відбудеться перший етап «ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шесченка», у якому зможуть взяти участь студенти всіх спеціальностей (час проведення – з 14:20).

Дебют першокурсника

5555 жовтня 2018 року стіни ауд. 8.104 сколихнув гучними оплесками, дзвінким гомоном і радісним сміхом «Дебют ТОСА» НН ГМІ. Чотири команди представників різних напрямів підготовки об’єднала режисура, творче натхнення, спільні репетиції й бажання вразити оригінальністю виступу та отримати перемогу.

Розвиток громадянської освіти

555З 1 по 5 жовтня 2018 року доцент кафедри соціології та політології, кандидат політичних наук Семенець-Орлова Інна Андріївна обмінювалася досвідом з розвитку громадянської освіти із швейцарськими колегами під час семінарів-тренінгів у Інституті міжнародних освітніх проектів Цюрихського педагогічного університету.

Психологія для сучасного вчителя

5555 жовтня 2018 року в ДНУ «Інституті модернізації змісту освіти» МОН України відбувся психологічний семінар «Інноваційні психологічні технології в діяльності вчителя» за підтримки Благодійного фонду Октая АЛІЄВА.

Наукові дискусії про естетичне і прагматичне

55527-28 вересня 2018 року завідувач кафедри української мови та культури І. Бурлакова та доцент О. Даниліна взяли участь у традиційній щорічній Міжнародній науковій конференції «Троянди й виноград: феномени естетичного і прагматичного в літературі та культурі».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве