Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Психолог у вимірах інклюзивної освіти

55516 листопада 2017 року студентка 506 групи Репетій Марина під керівництвом доцента кафедри авіаційної психології Ічанської Олени Михайлівни провела творчу майстерню «Технології психологічної роботи у сфері інклюзивної освіти» для психологів-магістрів.

Барви надій

555На запрошення Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді Солом’янського району м. Києва студенти спеціальності «Соціальна робота» за підтримки відділу по роботі зі студентами НН ГМІ відвідали заключний гала-концерт XVII районного фестивалю «Барви надій».

Вітаємо!

555Кафедра історії та документознавства вітає студентку 4 курсу ДК-422 Ніколаєнко Інну Володимирівну з призначенням їй іменної стипендії Верховної Ради України на 2017-2018 н.р.

Історико-культурна спадщина: запрошуємо

555Шановні колеги! Кафедра історії та документознавства запрошує вас до участі в ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання», яка відбудеться 23–24 листопада 2017 року.

Вечір філософії та європейської поезії

55513 листопада 2017 року кафедра філософії в межах тижневих заходів з відзнаки Всесвітнього дня філософії провела Вечір філософії та європейської поезії. Модератори заходу – доценти М. Абисова, Л. Каднікова, Л. Ороховська. Зі вступним словом до студентів звернулася професор Л.Г. Дротянко.

V Соціологічні читання «Персоналії в соціології»

55514 листопада 2017 року на кафедрі соціології та політології під керівництвом доцента Литовченко І.В. відбулися V Соціологічні читання «Персоналії в соціології», які проводяться в НАУ п’ятий рік поспіль і вже стали доброю традицією кафедри. У читаннях взяли участь викладачі, здобувачі та студенти.

Ідеї Реформації для України: минуле і сучасне

55514 листопада 2017 року на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.12.16 № 935-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення в Україні 500-річчя Реформації» кафедра філософії провела круглий стіл «Ідеї епохи Реформації та української філософії».

Нагородження за самовіддану працю

55512 листопада 2017 року старший викладач кафедри української мови та культури Тетяна Михайлівна Чухліб була нагороджена почесною грамотою за внесок у справу Українського національного відродження, розвиток української культури, самовіддану працю на теренах духовного утвердження рідного слова.

Українська мова вчора, сьогодні, завтра

555Доцент кафедри української мови та культури Володимир Варенко та старший викладач Тетяна Чухліб взяли активну участь в проведенні Всеукраїнської науково-практичної конференції «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі». Конференція відбулася 9 листопада 2017 року в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова.

До Міжнародного дня науки

5559 листопада 2017 року за підтримки відділу по роботі зі студентами НН ГМІ була проведена зустріч із представниками молодіжної європейської організації  AEGEE. Активним учасником цієї організації в м. Києві є випускник Навчально-наукового гуманітарного інституту Олександр Левчишин.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве