Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Шляхом сучасного мистецтва

55511 квітня 2018 року студенти 421 групи спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» разом зі своїм наставником Кондрашевською Ю.П. відвідали PinchukArtCentre. У галереї була представлена виставка 20-ти номінантів 5-го конкурсу на здобуття Премії PinchukArtCentre. Спеціально для цього проекту митці створили нові роботи та інсталяції.

Крила України

55512 квітня 2018 року доцент кафедри іноземних мов за фахом Будко Людмила Василівна провела чергове засідання студентського наукового гуртка «Speak up».

Гуманітарний святкує 15-річчя!

55510 квітня 2018 року Навчально-науковий гуманітарний інститут, у дружній родині якого об’єднані викладачі та студенти, виповнилось 15 років. Дбайливо оберігаючи власні традиції та цінності, Інститут перебуває у постійному пошуку нових форм розширення наукових горизонтів, освоєння віртуального освітнього простору та міжнародного партнерства.

Студентська оцінка нашої роботи

555Відповідно до вимог провадження системи менеджменту якості освіти та з метою оптимізації навчального процесу кафедра англійської філології і перекладу провела анкетування студентів 3-4 курсів ОС «Бакалавр» та 1-2 курсів ОС «Магістр» спеціальності «Філологія» з метою вивчення студентської думки щодо якості освітніх послуг, що надаються кафедрою.

Тренінг для тренерів з медіа грамотності

555З 4 по 6 квітня 2018 року старша викладачка кафедри соціології та політології Н.Грищенко була учасником тренінгу для тренерів з медіа грамотності, який проходив за підтримки Академії української преси та DW Akademie у м.Одеса.

Іноземні мови для фахівців гуманітарної галузі

5554 квітня 2018 року на кафедрі іноземної філології відбулося щорічне засідання секції «Іноземні мови для фахівців гуманітарної галузі», що проходило в рамках XVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ – 2018. Сучасні проблеми науки».

Політ: Програма та Збірники тез доповідей

5553-6 квітня 2018 року на базі нашого Інституту було проведено 13 секцій XVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». Зазначені секції, що традиційно об’єднуються у напрям «Гуманітарні науки», зібрали більше 600 учасників, 40 з яких представляли заклади вищої освіти України, Білорусії, Туреччини, Польщі, Німеччини, Литви, Латвії.

Актуальні проблеми і питання сучасної філології

5556 квітня 2018 року на кафедрі англійської філології та перекладу пройшло секційне засідання «Мова як соціокультурний феномен» у рамках ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», організація та проведення якої є доброю традицією університету.

Інноваційний контекст науки!

5555-6 квітня 2018 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулося засідання секції «Європейський вибір вищої технічної освіти» ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

Психологічні аспекти людського фактору

5555 квітня 2018 року на кафедрі авіаційної психології відбулося засідання секції «Психологічні аспекти людського фактору у світі високих технологій» ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ».

Опановуємо інноваційні освітні технології

555З 2 по 6 квітня 2018 року науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки та психології професійної освіти: доктор психологічних наук, професор В. Семиченко, доктор психологічних наук, професор О. Дробот та кандидат педагогічних наук, доцент Л. Хоменко-Семенова проходили курси підвищення кваліфікації «Викладачі університетів, академій, інститутів, які викладають психолого-педагогічні дисципліни».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве