Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Ірина Свйонтек: життя присвячене мистецтву

55518 травня 2017 року старший викладач кафедри соціології та політології Н.Грищенко разом зі студентами 3 курсу в рамках відзначення Дня вишиванки стали учасниками унікальної виставки авторських історичних фотографій типажів покутян, гуцулів та бойків в народних строях, зразків автентичної вишивки етнічних регіонів Прикарпаття і Карпат «Ірина Свйонтек. Життя присвячене мистецтву».

З Міжнародним днем вишиванки!

55518 травня 2017 рjre в Україні та світі відзначали Міжнародний день вишиванки. Студенти 321 групи спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» разом із куратором Кондрашевською Ю.П. долучилися до святкування цього дня і відвідали виставку «Естетика символу: жіноча сорочка», що відбулася у Національному музеї історії України.

Всесвітній день вишиванки в НАУ

55518 травня 2017 року студенти 1-го та 2-го курсів спеціалізації «Практична психологія» разом із  викладачами кафедри педагогіки та психології професійної освіти провели флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки, який уже став народним святом.

Вибір професії як важливий етап у житті

55517 травня 2017 року студенти 5 курсу спеціальності «Соціальна робота» Литовченко С., Ущапівська О., Носок М. разом з представниками молодіжної організації Київська міська «Батьківщина» в Голосіївському районі організували для учнів 10-х класів ЗОШ № 269 ігрову лекцію на тему: «Вибір професії як важливий етап у житті».

Інтерактивна лекція: досвід сьогодення

55520 травня 2017 року завідувач кафедри української мови та культури І. Бурлакова та доцент кафедри О. Сєдашова були запрошені  на VI Міжнародний фестиваль «Світ психології: освіти, науки, інновації», VI  Міжнародні «Челпанівські психолого-педагогічні читання» з метою  поділитися досвідом проведення інтерактивних лекцій.  

До уваги вступників на навчання за рівнем PhD

Без названияПрограма вступного іспиту з англійської мови для всіх спеціальностей (PhD).

Завантажити...

Студентка НН ГМІ – стипендіат «Завтра.UA»

555Вдруге поспіль студентка V курсу спеціальності «Переклад» кафедри англійської філології і перекладу Валерія Шкабарова стала призером Всеукраїнської стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Бути стипендіатом цього конкурсу – вагомий здобуток для молодого науковця і незаперечне підтвердження якості підготовки фахівців в нашому Університеті.

Через практику до майбутньої професійної діяльності

55511 травня 2017 року на кафедрі історії та документознавства у присутності доцента кафедри Божук Л.В., викладача Кондрашевської Ю.П., відповідальної за проведення практик доцента Настенко Л.Г. відбувся захист результатів практики референта-організатора ділової інформації студентів четвертого курсу освітнього рівня «Бакалавр».

Відпочиваємо, навчаємось, пізнаємо!

555З 3 по 10 травня 2017 року студенти 3-4 курсів спеціальності «Переклад» під керівництвом викладачів кафедри англійської філології і перекладу Галій Л.Г., Пилипчук М.Л. і Рудіної М.В. стали учасниками міжнародного освітньо-культурного проекту «Культурно-освітній візит до Європи-2017».

НАУ у вишиванці

55518 травня 2017 року в нашому Інституті відбувся флешмоб, присвячений Всеукраїнському дню вишиванки (модератор – ст. викладач кафедри української мови та культури Т. Чухліб). Учасникам флешмобу необхідно було одягнути свою улюблену вишиванку та розповісти друзям її історію, чому вона така особлива для свого власника.

Розширюємо зв'язки з Товариством німецької мови

55517 травня 2017 року викладач кафедри іноземної філології Сабітова А.П. і студенти-філологи 301 групи Супрунець Катерина і Шемшук Аліна взяли участь у засіданні Товариства німецької мови (Gfesellschaft fuer deutsche Sprache), яке проходило в Інституті філології Національного університету імені Тараса Шевченка. 

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве