Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Майбутні інженери демонструють свої новаторські розробки

55515 лютого 2018 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Наталія Березнікова та Леся Конопляник провели засідання студентського гуртка «Студентський англомовний дискусійний клуб», на якому майбутні інженери спеціальності "Біоінженерія" представили свої експериментальні розробки як втілення наукових ідей, з теоретичним поясненням проектів англійською мовою.

День відкритих дверей НАУ у Каневі

5558 лютого 2018 року наш університет проводив виїзний День відкритих дверей у м. Каневі Черкаської області. Представників НАУ радо приймала місцева ЗОСШ №4. На зустріч завітали старшокласники школи №4 та цьогорічні випускники інших навчальних закладів міста, які мали унікальну можливість поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом університету.

IХ Міжвузівський конкурс молодих перекладачів

555Кафедра англійської філології і перекладу запрошує студентів усіх вузів України узяти участь у IХ Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів. До участі запрошуються студенти 3-6 курсів вищих навчальних закладів денної форми навчання напряму підготовки «Філологія», «Переклад».

Міжнародне визнання професіоналізму наших психологів

5553-4 лютого 2018 року завідувач кафедри авіаційної психології, професор Помиткіна Л.В. та завідувач відділом психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, професор Помиткін Е.О. провели міжнародний психологічний тренінг на тему «Створення сім'ї: сходження до вершин єдності» на о. Кіпр.

І тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

5555 лютого 2018 року відбувся І тур олімпіади з англійської мови серед студентів, для яких англійська мова не є профільним предметом. Оскільки англійська мова і далі набуває значення у світі, олімпіади з англійської мови сприяють підвищенню загального рівня знань і навичок фахівців різних напрямків.

Державний політехнічний музей

5556 лютого 2018 року старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Акопян Тетяна Валентинівна та Анпілогова Тетяна Володимирівна разом зі студентами 111 та 218 ФЕБА відвідали Державний політехнічний музей  НТУУ «КПІ» імені Ігоря Сікорського.

Універсіада НАУ з футзалу

556 лютого, у вівторок, розпочнеться другий етап Універсіади НАУ з футзалу. За призові місця змагатимуться збірні команди з п’яти інститутів (НН ІАП, НН ІКІТ, НН ІМВ, НН АКІ, НН ІАЕТ) та збірна команда факультетів ФЕБА і ФТТ. За 7-10 місця будуть виборювати збірні команди НН ГМІ, НН ІІДС, НН ІЕБ, НН ЮІ.

Всеукраїнський студентський турнір з філософії

555Інститутом модернізації змісту освіти – державною науковою установою при Міністерстві освіти і науки України – від 04.12.2017 вищим закладам освіти  був направлений лист № 21.1/10-2730 «Про проведення ІI Всеукраїнського студентського турніру з філософії». Відповідно до листа кафедра філософії 29 січня 2018 року взяла участь у проходженні першого етапу Турніру. 

Міжнародні контакти у вільний час

5527 та 28 січня 2018 року викладач кафедри англійської філології і перекладу Л.Г. Галій і студентка 4 курсу 402-ФЛ групи Ольга Білоус вирушили у подорож до Республіки Польща на міжнародну науково-практичну конференцію «Простір перекладу-3».

Досліджуємо проблеми інтермедіальності

5551 лютого 2018 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбувся семінар «Взаємодія слова та візуального образу, слова та музики, танцю, жесту в контексті пошуків національної ідентичності». Захід був організований завідувачем кафедри Оксаною Шостак, знаним дослідником проблем національної ідентичності корінних народів Північної Америки.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве