Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Перший дзвоник звучить і для викладачів Гуманітарного

5551 вересня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики привітали школярів Києва з початком нового навчального року та з Днем знань Леся Конопляник побувала у спеціалізованій школі № 98 з поглибленим вивченням англійської мови, де взяла участь у святковій лінійці та урочисто привітала школярів та педагогів школи від імені керівництва та всього навчального складу НАУ.

Вітаємо учнів «Престижу» зі святом!

555Стало вже доброю традицією, що значні події у Київському ліцеї «Престиж» не проходять повз уваги Національного авіаційного університету. Так, 1 вересня поточного року доцент кафедри філософії Каднікова Л.В. відвідала урочисту лінійку, присвячену Святу Знань, яка проводилася в ліцеї.

Профорієнтація розпочалась

56551 вересня 2017 року доцент кафедри історії та документознавства Захарчук О.М. привітав від багатотисячного колективу Національного авіаційного університету з Днем знань учнів та вчителів загальноосвітньої школи №35 Святошинського району міста Києва. Зокрема, побажав мудрості, віри у власні сили, натхнення, творчої наснаги, нових здобутків на педагогічній ниві, здоров’я, тепла й любові.

Святковий старт профорієнтації

5551 вересня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури вітали першачків та старшокласників з днем знань.

Запрошуємо до тренувань зі стренфлексу

555Кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки оголошує набір хлопців і дівчат І – V курсів до збірної команду НАУ зі стренфлексу. Бажаючих відкрити для себе новий вид спорту та удосконалити такі фізичні якості як силу, спритність, витривалість та гнучкість чекаємо в спорткомплексі НАУ! За інформацією звертатись до старшого викладача Хачатрян Вікторії Вікторівни (каб. №10).

Запрошуємо до тренувань з легкої атлетики

555Шановні студенти! Кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки оголошує набір юнаків та дівчат в команду АВІА НАУ з легкої атлетики (бігові дисципліни). У нас ви навчитеся правильно і технічно бігати та удосконалити свою спортивну майстерність.

Якість вищої освіти очима студентів

55531 серпня 2017 року у ракурсі Дня знань кафедра авіаційної психології провела міжкафедральний методологічний семінар «Оцінювання якості освітніх послуг очима студентів».

Зустрічаємо майбутніх психологів

55531 серпня 2017 року викладачі кафедри авіаційної психології на чолі з завідувачем кафедри доктором психологічних наук, професором Помиткіною Любов Віталіївною зустріли та привітали студентів-першокурсників та їх батьків з початком навчального року. 

Наукові заходи 2018 року

555Шановні колеги! На нашому сайті розміщено інформацію про наукові заходи, які відбудуться на базі структурних підрозділів Інституту в 2018 році. Запрошуємо вас до участі в наукових симпозіумах, конференціях, круглих столах, майстер класах, днях науки тощо.
Докладно за посиланням…

До уваги студентів 1 та 5 курсів: поселення

555Поселення до гуртожитку № 5 для студентів 1 та 5 курсів Навчально-наукового гуманітарного інституту відбуватиметься за таким графіком.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве