Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Нові горизонти професійної компетентності

555З 12 грудня 2016 року по 12 червня 2017 року викладачі кафедри історії та документознавства: доценти Божук Л.В., Курченко Т.Є., ст. викладачі Ількова О.Г., Паскал Ж.В., Халецька Л.П, асистент Яценко О.М. в рамках угоди про співпрацю проходили стажування на кафедрі інформаційних систем управління факультету математики та інформаційних технологій ДНУ ім. Василя Стуса (м. Вінниця).

Студенти НАУ: кмітливі, інтелігентні та вперті!

555Протягом червня 2017 року студенти НН ГМІ, які навчаються на ІІІ курсі за напрямом «Практична психологія», проходили виробничу діагностико-психокорекційну практику на базі мережі центрів соціальних служб столиці (керівник практики – доцент Олена Вікторівна Добротвор).

Захист диплому – це завжди пошук

55521-22 червня 2017 року відбувся захист дипломів  студентів ОКР «Спеціаліст» за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Захист диплому – це завжди пошук, сплеск енергії, свято.

Літературна вітальня з викладачами

55522 червня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури на базі лабораторії кафедри і за ініціативою старшого викладача Т. Чухліб, провели зустріч учасників «Літературної вітальні». У теплій затишній атмосфері відбулися літературні читання поетів кафедри та обговорення творчості серед колег.

До побачення університет, привіт магістратуро!

55516 червня 2017 року студенти IV курсу напряму «Документознавство та інформаційна діяльність» після успішного захисту дипломних робіт з радісним настроєм та легкою ноткою смутку провели прощальну зустріч щодо закінчення бакалаврату, запросивши викладачів кафедри історії та документознавства, батьків, друзів.

Впровадження принципів TQM у систему освіти

5556 червня 2017 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбувся науково-практичний семінар, на якому заслухали результати анкетування на тему «Студент про якість освітніх послуг». Анкета носила особистісний, оцінний і анонімний характер, відтак, студентів заохочували відповісти на запитання анкети якомога повніше і відвертіше.

Набуття міжнародного досвіду

555Доцент кафедри англійської філології і перекладу Головня А.В. пройшла науково-педагогічне стажування в Університеті Данубіус (м. Сладковічево, Словацька Республіка) на тему: Філологічна освіта в сучасному університеті – проектний підхід до організації роботи згідно з положеннями Європейських кваліфікаційних рамок (досвід університету Данубіус).

Захищаємо наукові результати

555З 17 червня 2017 року на кафедрі англійської філології і перекладу проходять захисти дипломних робіт. Першими захищати свої наукові доробки розпочали студенти ОКР «Спеціаліст» – останній випуск спеціалістів зі спеціальності «Філологія» в Національному авіаційному університеті.

Розвиваємо студентську мобільність

555Студентка 4 курсу спеціальності 035 «Філологія»  Юлія Гарник у 2016-2017 н.р. взяла участь у програмі обміну студентами  «Intermarium». Протягом року вона навчалася за напрямком «Англійська філологія» у Вищій Гуманітарно-економічній школі (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna) у польському місті Бжег (поблизу Вроцлава).

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве