Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Скільки боків у Бароко?

5555 квітня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу під керівництвом старшого викладача Білоус Н.П. було проведено круглий стіл на тему «Загальнолюдське значення епохи Бароко: музика, мистецтво та література».

Креативна арт-терапія

55511 квітня 2018 року студенти 4-го курсу напряму «Практична психологія» під керівництвом старшого викладача кафедри педагогіки та психології професійної освіти О. Дацун вчилися працювати з новими технологіями в методі «Арт-терапія».

Дерево дружби

55512 квітня 2018 року відбулася зустріч у психологічному клубі «Інсайт» кафедри авіаційної психології (керівник Власова-Чмерук О.М). Метою зустрічі було розкриття творчого потенціалу студентів та знайомство з арт-методиками гармонізації міжособистісних стосунків в колективі.

Диспут „Lifelong education”

55510 квітня 2018 року відбувся диспут на тему: „Lifelong Education” з групою ФЕБА 122, який був проведений викладачем кафедри іноземних мов за фахом Дишлевою Г.В. Вступне слово взяв викладач, який дав пояснення щодо теми диспуту.

НАУ відкриває нові горизонти!

55510 квітня 2018 року доцент кафедри соціальних технологій, кандидат історичних наук Тімкін Іван Федотович разом зі студенткою 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» Погорілою Ольгою відвідали Ставищенський навчально-виховний комплекс «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів - педагогічний ліцей» №1 Ставищенської районної ради Київської області, де провели профорієнтаційний захід.

Формула успішного вибору професії

55510 квітня 2018 року старший викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Галина Білоконь у рамках профорієнтаційної кампанії НАУ відвідала спеціалізовану школу № 211 з поглибленим вивченням англійської мови з І класу Оболонського району м. Києва.

Шляхом сучасного мистецтва

55511 квітня 2018 року студенти 421 групи спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» разом зі своїм наставником Кондрашевською Ю.П. відвідали PinchukArtCentre. У галереї була представлена виставка 20-ти номінантів 5-го конкурсу на здобуття Премії PinchukArtCentre. Спеціально для цього проекту митці створили нові роботи та інсталяції.

Крила України

55512 квітня 2018 року доцент кафедри іноземних мов за фахом Будко Людмила Василівна провела чергове засідання студентського наукового гуртка «Speak up».

Гуманітарний святкує 15-річчя!

55510 квітня 2018 року Навчально-науковий гуманітарний інститут, у дружній родині якого об’єднані викладачі та студенти, виповнилось 15 років. Дбайливо оберігаючи власні традиції та цінності, Інститут перебуває у постійному пошуку нових форм розширення наукових горизонтів, освоєння віртуального освітнього простору та міжнародного партнерства.

Студентська оцінка нашої роботи

555Відповідно до вимог провадження системи менеджменту якості освіти та з метою оптимізації навчального процесу кафедра англійської філології і перекладу провела анкетування студентів 3-4 курсів ОС «Бакалавр» та 1-2 курсів ОС «Магістр» спеціальності «Філологія» з метою вивчення студентської думки щодо якості освітніх послуг, що надаються кафедрою.

Тренінг для тренерів з медіа грамотності

555З 4 по 6 квітня 2018 року старша викладачка кафедри соціології та політології Н.Грищенко була учасником тренінгу для тренерів з медіа грамотності, який проходив за підтримки Академії української преси та DW Akademie у м.Одеса.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве