Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Документознавці успішно подолали І етап Олімпіади

55515 лютого 2018 року на кафедрі історії та документознавства було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність».

Свято всіх закоханих!

15У День святого Валентина в холі 8 корпусу студенти нашого Інституту, за підтримки відділу по роботі зі студентами, створили арт-простір, присвячений закоханим. Червоні повітряні кульки у вигляді сердець символізували кохання. Романтична інсталяція, шлюбне агентство та зона поцілунків не залишали байдужими нікого.

Професіонали-психологи – вперед!

55513 лютого 2018 року на кафедрі авіаційної психології відбувався психологічний семінар-тренінг «Психологія особистісних досягнень».

Підвищення кваліфікації викладачів англійської мови

555Реальну можливість підвищення кваліфікації викладачів англійської мови надають семінари-тренінги, що проводяться Міжнародним освітнім центром “Dinternal Education”. Завідувач кафедри іноземних мов за фахом взяла участь в семінарі “Spring into Speakout”, який відбувся 12 лютого 2018 року в Конгрес холі Київського національного торговельно-економічного університету.

Державна атестація магістрів-документознавців на відмінно!

5557 та 9 лютого 2018 року на кафедрі історії та документознавства відбулася державна атестація студентів ОС «Магістр» освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у формі захисту дипломних робіт.

7 сходинок до гармонійних відносин

55514 лютого 2018 року завідувач лабораторії кафедри авіаційної психології Цибульська Вікторія Ігорівна провела тренінг «7 сходинок до гармонійних відносин» присвячений Дню Закоханих. У тренінгу прийняли участь студенти 2-го та 3-го курсу спеціальності «Психологія».

Соціологи захистили дипломи магістрів

5558 лютого 2018 року на кафедрі соціології та політології відбувся захист дипломних робіт студентів ОС «Магістр» за спеціальністю 054 «Соціологія».

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з політології

5557 лютого 2018 року на кафедрі соціології та політології був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з політології. У ньому взяли участь студенти 3-5 курсів навчання різних спеціальностей. Програма І етапу передбачала тестові завдання різних рівнів складності.

Визначено переможців олімпіади з української мови

5557 лютого 2018 року за результатами робіт учасників було підбито підсумки І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови, яка була проведена на базі кафедри української мови та культури. Олімпіада проводилася серед студентів з метою пошуку обдарованої молоді й створення умов для її творчого зростання.

Продовжуємо співпрацю з Dinternal-Books

55510 лютого 2018 року старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Ткаченко Світлана Іванівна, Акопян Тетяна Валентинівна та Анпілогова Тетяна Володимирівна відвідали лекцію “Listening as a lifelong skill” відомого автора книжок для вивчення англійської мови JJ Wilson, яка була організована та спонсорова компанією Dinternal.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве