Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Досліджуючи музейні скарби

55511 квітня 2018 року доцент кафедри української мови та культури Людмила Добровольська разом зі студентами, вивчаючи історію української культури, відвідали Національний художній музей України. Студенти дізналися, що музей був заснований у ХІХ столітті як перший загальнодоступний музей.

Рекорд України!

55512 квітня 2018 року у м. Києві на НСК «Олімпійський» під патронатом МОН України та Студентської спортивної спілки пройшов флеш-моб з масових стрибків зі скакалкою. Серед учасників спортивного свята були і видатні спортсмени, громадські діячі та громадські активісти. Загалом свою майстерність у стрибках зі скакалкою продемонстрували більш ніж 2000 киян.

Цивільна авіація України: поступ у майбутнє

55512 квітня 2018 року в Міжнародний День авіації та космонавтики відбулася науково-практична конференція «Цивільна авіація України ХХІ століття», організована кафедрою історії та документознавства в межах І Міжнародного симпозіуму Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація, присвячена 85-річчю НАУ та 15-річчю НН ГМІ.

Наукові видання України: реалії та перспективи

55511 квітня 2018 року члени редколегій наукових видань НН ГМІ зав.кафедри філософії Л.Дротянко, зав.кафедри української мови та культури І.Бурлакова, доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Л.Бондар, доцент кафедри української мови та культури Н.Сенчило, відповідальний за наукову роботу С.Ягодзінський стали учасниками семінару «Наукові видання України: реалії та перспективи».

У рамках освітніх та профорієнтаційних масових заходів!

55512 квітня 2018 року випускники шкіл міста Василькова зустрілися з представниками НАУ на «Ярмарку професій», що відбувся на базі міськрайонного центру зайнятості. Науковці університету від імені ректора Університету В. Ісаєнка та всього колективу привітали присутніх із святом, що об’єднує земне і небесне – Днем авіації та космонавтики.

Скільки боків у Бароко?

5555 квітня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу під керівництвом старшого викладача Білоус Н.П. було проведено круглий стіл на тему «Загальнолюдське значення епохи Бароко: музика, мистецтво та література».

Креативна арт-терапія

55511 квітня 2018 року студенти 4-го курсу напряму «Практична психологія» під керівництвом старшого викладача кафедри педагогіки та психології професійної освіти О. Дацун вчилися працювати з новими технологіями в методі «Арт-терапія».

Дерево дружби

55512 квітня 2018 року відбулася зустріч у психологічному клубі «Інсайт» кафедри авіаційної психології (керівник Власова-Чмерук О.М). Метою зустрічі було розкриття творчого потенціалу студентів та знайомство з арт-методиками гармонізації міжособистісних стосунків в колективі.

Диспут „Lifelong education”

55510 квітня 2018 року відбувся диспут на тему: „Lifelong Education” з групою ФЕБА 122, який був проведений викладачем кафедри іноземних мов за фахом Дишлевою Г.В. Вступне слово взяв викладач, який дав пояснення щодо теми диспуту.

НАУ відкриває нові горизонти!

55510 квітня 2018 року доцент кафедри соціальних технологій, кандидат історичних наук Тімкін Іван Федотович разом зі студенткою 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» Погорілою Ольгою відвідали Ставищенський навчально-виховний комплекс «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів - педагогічний ліцей» №1 Ставищенської районної ради Київської області, де провели профорієнтаційний захід.

Формула успішного вибору професії

55510 квітня 2018 року старший викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Галина Білоконь у рамках профорієнтаційної кампанії НАУ відвідала спеціалізовану школу № 211 з поглибленим вивченням англійської мови з І класу Оболонського району м. Києва.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве