Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Інноваційні методи підготовки фахівців соціальної сфери

555Шановні колеги! Кафедра соціальних технологій запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні  методи та технології підготовки фахівців соціальної сфери», що відбудеться 16 листопада 2017 року.

English Speaking Club

55518 вересня 2017 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Т.В. Анпілогова зі студентами 315 групи НН ІЕМ провела засідання  з теми  «Відомі люди в авіаційній галузі» в рамках студентського наукового гуртка English Speaking Club for IEM Students.

Науково-практичний вектор документознавчих студій

55514-15 вересня 2017 року в Одеському національному політехнічному університеті відбулася ювілейна Х Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття».

Конференція трудового колективу НН ГМІ

55514 вересня 2017 року відбулися збори трудового колективу нашого Інституту. Захід традиційно відвідав в.о. ректора Національного авіаційного університету В.М. Ісаєнко. Відкрив збори директор Інституту А.Г. Гудманян, який здійснив ґрунтовний аналіз вступної кампанії в розрізі ВНЗ України, показав переваги та проблемні аспекти набору на І та V курси за спеціальностями Інституту.

До уваги студентів 6-го курсу ОС "Магістр"!

exam-1Надаємо до вашої уваги Графік проведення кваліфікаційного іспиту здобувачів вищої освіти денної форми навчання ОС "Магістр".

Шановні студенти 1 та 5 курсу (чоловічої статі)

205020 вересня 2017 року (середа) з 9.00 до 14.00 у кімн. 1.324 (режимно-секретний відділ) відбудеться оформлення на військовий облік Солом’янського військового комісаріату. Явка обов'язкова.

Готуємось до кандидатського іспиту з іноземної

555Шановні аспіранти та пошукувачі! На кафедрі англійської філології і перекладу ви можете отримати завдання та консультації до кандидатського екзамену з іноземної мови. Завдання можна отримати в ауд. 8.1405 щоденно в робочий час. Консультації проводить завідувач кафедри Сидоренко Сергій Іванович кожного понеділка та п’ятниці о 15.20 в ауд. 8.1403.

Запрошуємо до публікації!

555Редакційна колегія збірника «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах» запрошує науковців, викладачів, докторантів та аспірантів, які займаються проблемами мовознавства, перекладознавства та літературознавства, подати статті до чергового випуску (№36).

Забіг до Дня фізичної культури та спорту

55521 вересня 2017 року кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки на спортивному комплексі НАУ проводить пробіг, присвячений «Дню фізичної культури та спорту України». На цьому заході кожен учасник зможе відчути себе частиною однієї великої спортивної родини. Взяти участь у пробігу може кожен, хто готовий провірити свої сили.

Міжнародні зв’язки – перспективний напрям розвитку

55514 вересня 2017 року на кафедрі авіаційної психології відбувся науково-методичний семінар, присвячений питанням співробітництва кафедри з міжнародними організаціями. 

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве