Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Вечір філософського кіно

55516 листопада 2017 року за розкладом тижневих заходів кафедри філософії з відзнаки святкування Всесвітнього дня філософії доценти кафедри Н.М. Сухова та Н.А. Ченбай провели вечір філософського кіно.

Інформуємо про НАУ

55517 листопада 2017 року студенти нашого Інституту провели профорієнтаційний захід у київській школі № 159.

Популяризація інновацій

55516 листопада 2017 року кафера соціальних технологій організувала та провела ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Інноваційні методи і технології підготовки фахівців соціальної сфери». Учасників привітав доктор філологічних наук, професор, директор Інституту Гудманян А.Г.

До сторіччя Української революції

555Цей рік позначений важливою датою в новітній історії України – виповнилось 100 років від початку чергового етапу боротьби української нації за незалежність. У березні 1917 р. було проголошено створення Української Центральної Ради, що стала першим українським парламентом, а невдовзі було створено і український уряд – Генеральний Секретаріат.

Сталий стан і спадщина у спорті

55516-17 листопада 2017 року в рамках міжнародної конференції «Сталий стан і спадщина у спорті» проходила чергова XVIII сесія Олімпійської академії України. У зазначеному форумі взяли участь більше 200 фахівців із 11 країн та 25 регіональних осередків ОАУ.

Спробуй владу на смак

55516 листопада 2017 року у Міжнародний день толерантності старша викладачка кафедри соціології та політології Н.І. Грищенко разом з випускниками Правозахисної майстерні соціального перфомансу «Свідомі діяти» провела один із чотирьох соціальних перфомансів майстерні «Спробуй владу на смак».

Правозахисна майстерня соціального перфомансу

555З 13 по 16 листопада 2017 року старший викладач кафедри соціології та політології Неля Грищенко на запрошення Молодіжної організації «СТАН» брала участь у Правозахисній майстерні соціального перфомансу «Свідомі діяти» в освітньому домі «Хата-майстерня» (с. Бабин, Івано-Франківська область).

Вітаємо морських піхотинців з професійним святом!

55516 листопада 2017 року викладач кафедри іноземних мов  і прикладної лінгвістики зі студентами 304 групи кафедри військової підготовки побували у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України, де взяли участь в урочистих  святкуваннях з нагоди 27 річниці Морської піхоти України.

Майбутнє починається вже сьогодні

555На дворі ще осінь, але у майбутніх випускників 2018 року голова повниться думками: «Яку професію обрати?», «Куди піти вчитись?». У цих роздумах вони не одинокі. Випускові кафедри НН ГМІ та їх викладачі щиро зацікавлені у тому, щоб на наступний навчальний рік в НАУ прийшли вмотивовані абітурієнти, що свідомо та заздалегідь обрали свою майбутню професію.

Причини та наслідки кібератак в Україні

55518 листопада 2017 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Денисенко Наталія Григорівна провела засідання студентського наукового гуртка «English-Speaking Club For IT-Students» зі студентами 218 групи НН ІКІТ на базі кафедрального комп’ютерного класу.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве