Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Дякуємо за мирне небо!

55516 жовтня 2018 року на базі Центру молодіжних ініціатив «StartFly» відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. У заході взяли участь студенти І-ІІ курсів спеціальностей «Психологія», «Практична психологія», «Соціальна робота», «Філологія» разом із наставниками груп; заступники директора НН ГМІ О. Алпатова, А. Кокарєва, Ж. Іванова; завідувачі та викладачі кафедр інституту.

Людський фактор в авіації: симпозіум № 13 Конгресу

55511-12 жовтня 2018 року відбулося засідання трьох секцій Симпозіуму № 13 «Людський фактор в авіації» VIII Всесвітнього конгресу «Авіація у XXI столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології». Симпозіум, яким опікувався НН ГМІ, зібрав понад 80 учасників з різних наукових, дослідницьких та освітніх установ України, а також наших стейкхолдерів з Італії, Польщі, Фінляндії, Туреччини.

Стартував інноваційний проект «StartFly»

555Шановні колеги та студенти! У нашому інституті стартував інноваційний проект «StartFly» – Центр підтримки студентських ініціатив. Метою створення Центру є сприяння самореалізації студентів, розвиткові їх творчого потенціалу; реалізації проектів молоді; патріотичне виховання студентів; підвищення рівня їх мобільності; креативна співпраця викладачів і студентів.

Плідна співпраця з авіаторами Одещини!

555З 1 по 5 жовтня 2018 року доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Доценко Л.В та Каряка І.В. проводили курси підвищення кваліфікації для фахівців з наземного обслуговування за програмою базової підготовки з методики викладання «Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу» на базі ТОВ «КОМПАНІЯ СКАЙ СЕРВІС» (м. Одеса).

Зірка YouTube у НАУ

55511 жовтня 2018 року викладачі кафедри іноземної філології Журавель Т.В. та Хайдарі Н.І. запросили відомого YouTube-блогера Джастіна Хаммонда (Justin Hammond) на лекцію зі студентами різних спеціальностей НАУ.

Кубок першокурсника

5559-10 жовтня 2018 року у спортивному комплексі НАУ відбувся Кубок Першокурсника з фут залу, присвячений 85-річчю університету. У змаганнях взяли участь 10 збірних команд різних інститутів і факультетів НАУ. Студенти продемонстрували свою майстерність та волю до перемоги. Володарем Кубку стала збірна команда НН ІАЕТ, яка у фінальній частині перемогла збірні команди НН АКІ та НН ІЕБ.

Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт ХХІ»

55511 жовтня 2018 року студенти 5 курсу ІЕБ разом зі страшим викладачем кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики відвідали салон, що було відкрито напередодні Дня Захисника України одночасно і в єдиному форматі з XV Міжнародною спеціалізованою виставкою «Зброя та безпека − 2018» «Авіасвіт ХХІ. Зброя та безпека. Технології захисту».

Міжнародна діяльність кафедри соціології і політології

555З 2 по 5 жовтня 2018 року у конгрес-центрі Словацької академії наук «Академія» в Старій Лесній (Словаччина) відбулася міжнародна наукова конференція «Збройний антикомуністичний опір у Центральній та Східній Європі (1944–1953 рр.): політичні, військові, правові та етичні аспекти».

Візит до Посольства Швеції

555Група студентів НАУ, які вивчають шведську мову, на чолі з доцентом кафедри іноземної філології НН ГМІ Кульчицьким В.І., були запрошені на прийом у Посольство Швеції в Україні. Під час зустрічі з Послом Швеції студенти дізналися багато фактів про Швецію та її зв’язки з Україною, а також про співпрацю між провідними університетами наших країн у сфері прикладних наукових досліджень.

Про майбутнє дбаємо – НАУ обираємо!

5559 жовтня 2018 року викладач кафедри іноземної філології С.С. Попадюк у рамках профорієнтаційної роботи відвідав Київську спеціалізовану ЗОШ №291. Викладач провів бесіду з учнями 11-А класу, під час якої надав старшокласникам детальну інформацію щодо умов вступу до Національного авіаційного університету.

Диспут-обговорення майбутніх професій

5559 жовтня 2018 року студентка-практикант Бзенко Олександра Юріївна разом з методистом практики, викладачем кафедри іноземної філології Мірошник Світланою Олексіївною провели профорієнтаційну роботу у школі №163 ім. М. Кирпоноса.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве