Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Сленг у молодіжному середовищі

5556 грудня 2017 року на базі кафедри української мови та культури відбувся науково-популярний захід «Сленг як мовне явище в молодіжному середовищі», у якому взяли активну участь студенти як гуманітарних, так і технічних спеціальностей.

Снайпер столиці

5555 грудня на базі 101-ї бригади Збройних сил України відбулися військово-спортивні змагання зі стрільби з автомата "Снайпер столиці" серед збірних команд ВНЗ м. Києва. Змагання проводилися за підтримки МОН Київським міським військовим комісаріатом та Київською організацією сприяння оборони України.

Мислимо соціологічно, мислимо про метро

5555 грудня 2017 року відбулися треті збори студентського гуртка «Простір культурних кодів» кафедри соціології та політології, на якому були присутні керівник гуртка кандидат соціологічних наук, викладач Тащенко А. Ю. та студенти-соціологи 2-го курсу.

Філософськими стежками Сковороди

55529 листопада 2017 року студенти Національного авіаційного університету та викладач кафедри української мови та культури Стецик Х.М. були запрошені до Національного музею літератури на літературно-мистецький вечір «Сад божественних пісень», присвячений 295-річчю від дня народження Григорія Сковороди.

Учні отримують інформацію НАУ

55530 листопада 2017 року викладач кафедри української мови та культури Христина Миколаївна Стецик відвідала Конотопську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14, де знайомила майбутніх абітурієнтів з умовами вступу та особливостями навчання в Національному авіаційному університеті.

Обговорення перспектив навчання

5551 грудня 2017 року доцент кафедри української мови та культури Анастасія Володимирівна Сібрук з профорієнтаційною метою відвідала одну зі шкіл Сумської області – Спаську ЗОШ І-ІІІ ст.

Зустріч із цікавими людьми

555Кафедра іноземних мов за фахом має традицію організовувати зустрічі із непересічними особистостями. На брифінгу, організованого 7 грудня 2017 року доцентом Давиденко Тетяною Анатоліївною, студенти І курсу мали можливість почути про переваги й недоліки працевлаштування в іноземній ІТ-компанії.

#PsychologisTube: підсумки

5555 грудня 2017 року  відбулося свято креативу та дружби, незабутнього студентського життя та командної роботи – профорієнтаційний захід «#PsychologisTube» – конкурс відеоробіт для студентів – практичних психологів кафедри педагогіки та психології професійної освіти.

Англійська мова для майбутніх біотехнологів

5556 грудня 2017 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбулася презентація нового навчального посібника з іноземної мови для студентів 1-5 курсів ІЕБ «Professional English. Biotechnology», укладеного викладачами кафедри Оксаною Шостак та Світланою Харицькою.

Різдвяні традиції країн Європи

5555 грудня 2017 року в рамках Тижня різдвяних мрій викладач кафедри іноземної філології Н.І. Хайдарі разом зі студентами 102 групи провели виховний захід «Різдвяні традиції країн Європи».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве