Новини Навчально-наукового Гуманітарного інституту


 

Витоки української писемності

55524 травня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури провели зі студентами першокурсниками НАУ культурно-просвітницьку інформаційну десятихвилинку «Витоки української писемності», присвячену Дню слов’янської писемності та культури.

Таємниці давніх книжок

55524 травня 2017 року викладач кафедри української мови та культури Х. Стецик організувала для студентів групи ОП-107 Факультету транспортних технологій екскурсію до Музею книги й друкарства України, який розташований на території Києво-Печерської лаври.

Свято останнього дзвоника

55524 травня 2017 року на запрошення адміністрації ЗОШ І-ІІІ ст. № 69 м. Києва старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Максимович Г.О. та Вербило Г.П. відвідали свято Останнього дзвоника.

Демченко

Наукова комунікація – шлях до інновацій та співпраці

555Протягом квітня – травня 2017 року викладачі кафедри історії та документознавства стали активними учасниками та співорганізаторами низки міжнародних науково-практичних конференцій. 

Перед відповідальним кроком у майбутнє

55518 травня 2017 року старший викладач та викладач кафедри історії та документознавства Ількова О.Г. та викладач Клиніна Т.С. відвідали з профорієнтаційною метою Київську загальноосвітню школу № 229.

Запрошуємо до НАУ!

55523 травня 2017 року студенти І курсу спеціалізації «Практична психологія» провели профорієнтаційний захід в спеціалізованій школі № 7 м. Києва імені Максима Рильського, де зустрілися з майбутніми абітурієнтами, які складали ЗНО з української мови та літератури.

Об’єднатись, підтримати, допомогти!

55512 травня 2017 року кафедра педагогіки та психології професійної освіти разом із Громадської організації «Психічне здоров’я: об’єднатись, підтримати, допомогти» провели круглий стіл на тему «Основи патопсихології», що відбувся за підсумками навчального тренінгу для студентів 3 курсу напряму «Практична психологія».

Відображення історії та культури народу в мові

55524 травня 2017 року доцент кафедри української мови та культури А. Сібрук зорганізувала студентів НАУ для проведення мовного гуртка на тему: «Відображення історії та культури народу в мові». Цього разу зустріч була приурочена до Дня слов’янської писемності і культури, тож завітали творчі студенти, які небайдужі до історії українського слова.

В гостях у «Скандинавської ночі»

55520 травня 2017 року викладачі кафедри української мови та культури стали активними учасниками тематичного культурного заходу «Скандинавська ніч», що проходив у музеї Києва за підтримки посольств та компаній країн Північної Європи.

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве