Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Студента Інституту – член Правління НТСАДМВ

55515 лютого 2018 року на Загальній конференції Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ шляхом таємних виборів голова Наукового товариства студентів НН ГМІ Анна Закревська була обрана членом Правління наукового товариства молодих учених НАУ. Вітаємо і бажаємо плідної праці на користі нашого Інституту!

Конкурс кращих видань НАУ: результати

444Відповідно до наказу в.о. ректора НАУ № 076/од від 14.02.2018 оголошено результати конкурсу на кращі підручники, навчальні посібники, монографії та словники. Наші колеги за доброю традицією – серед лауреатів. Вітаємо авторів видань-переможців!

Документознавці успішно подолали І етап Олімпіади

55515 лютого 2018 року на кафедрі історії та документознавства було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність».

Свято всіх закоханих!

15У День святого Валентина в холі 8 корпусу студенти нашого Інституту, за підтримки відділу по роботі зі студентами, створили арт-простір, присвячений закоханим. Червоні повітряні кульки у вигляді сердець символізували кохання. Романтична інсталяція, шлюбне агентство та зона поцілунків не залишали байдужими нікого.

Професіонали-психологи – вперед!

55513 лютого 2018 року на кафедрі авіаційної психології відбувався психологічний семінар-тренінг «Психологія особистісних досягнень».

Підвищення кваліфікації викладачів англійської мови

555Реальну можливість підвищення кваліфікації викладачів англійської мови надають семінари-тренінги, що проводяться Міжнародним освітнім центром “Dinternal Education”. Завідувач кафедри іноземних мов за фахом взяла участь в семінарі “Spring into Speakout”, який відбувся 12 лютого 2018 року в Конгрес холі Київського національного торговельно-економічного університету.

Державна атестація магістрів-документознавців на відмінно!

5557 та 9 лютого 2018 року на кафедрі історії та документознавства відбулася державна атестація студентів ОС «Магістр» освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у формі захисту дипломних робіт.

7 сходинок до гармонійних відносин

55514 лютого 2018 року завідувач лабораторії кафедри авіаційної психології Цибульська Вікторія Ігорівна провела тренінг «7 сходинок до гармонійних відносин» присвячений Дню Закоханих. У тренінгу прийняли участь студенти 2-го та 3-го курсу спеціальності «Психологія».

Соціологи захистили дипломи магістрів

5558 лютого 2018 року на кафедрі соціології та політології відбувся захист дипломних робіт студентів ОС «Магістр» за спеціальністю 054 «Соціологія».

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з політології

5557 лютого 2018 року на кафедрі соціології та політології був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з політології. У ньому взяли участь студенти 3-5 курсів навчання різних спеціальностей. Програма І етапу передбачала тестові завдання різних рівнів складності.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве