Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Літературна вітальня з квітковим настроєм

55512 вересня 2018 року викладачі кафедри української мови та культури провели вересневе засідання літературно-мистецької вітальні, що була присвячена творчості поетеси з Хмельниччини – Наталії Поліщук. До заходу долучилися студенти-першокурсники, які цікавляться сучасною літературною творчістю і самі пишуть вірші.

Soloma Fest: виховна робота в позанавчальний час

55515 вересня 2018 року студенти-соціологи першого курсу навчання разом із доцентом кафедри соціології та політології Литовченко І.В. відвідали перший open-air фестиваль у Солом`янському районі м.Києва – Soloma Fest, що проходив на стадіоні Національного авіаційного університету.

Традиції психологів НАУ

55518 вересня 2018 року на кафедрі авіаційної психології НН ГМІ відбувався майстер-клас психологічного тренінгу з практичної психології «Усе наше життя – гра»! Приємно, що ведуча тренінгу – випускниця кафедри 2016 року Кухарчук Наталія Петрівна!

НАУ – учасник Маркету Мов

55515 вересня 2018 року завідувач кафедри історії та документознавства Тюрменко І.І., завідувач сектору психолого-педагогічної роботи відділу по роботі зі студентами НАУ, доцент кафедри соціології та політології Литовченко І.В. та студенти НАУ  стали активними учасниками потужного інформаційного заходу – Маркету мов, організованого під егідою Міністерства інформаційної політики України.

Здобуваємо знання на практиці

55518 вересня 2018 року студенти спеціальності «Соціальна робота» разом з доцентом кафедри соціальних технологій Бліновим О.А. провели виїзне заняття з дисципліни «Психологічна реабілітація» на базі Ірпінського військового госпіталю.

Наукове життя студентів. Візуальна аналітика

55511 вересня 2018 року відбулося перше в навчальному році засідання наукового гуртка з візуальної аналітики та соціології візуального символізму, організованого кафедрою соціології та політології. Засідання проводилося у формі практикуму з польового візуального спостереження в парку Тараса Шевченка під головуванням доктора соціологічних нак, професора Романенка Юрія Вікторовича.

Запрошуємо на навчання в НАУ!

5557 вересня 2018 старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Анпілогова Тетяна Володимирівна провела профорієнтаційний захід у Конотопській школі № 7. Майбутні випускники цього навчального закладу отримали інформаційні матеріали з переліком спеціальностей, які вони можуть здобути, обравши навчання в НАУ.

Міжнародний день грамотності

5557 вересня 2018 року викладачі кафедри української мови та культури провели в академічних групах НАУ заходи присвячені Міжнародному дню грамотності. Студентам було запропоновано написати диктант на тему: «Наші пісні» та перевірити свої знання з української мови.

Світ європейської інтеграції

55517 вересня 2018 року в ДВНЗ «Київському транспортно-економічному коледжі» НТУ доцент кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Глушаниця Н.В. провела бінарний виховний захід на тему «Розкажи Європі про Україну» групі 1Ф-1 разом з куратором групи, викладачем зарубіжної літератури Дикун М.В.

Тренінг

55512 вересня 2018 року доцентом кафедри соціальних технологій Ю.П. Шатило було проведено треніг, який вже став щорічною традицією для студентів першого курсу спеціальності «Соціальна робота». Тренінг було проведено в креативному просторі Національного авіаційного університету «СLEVER SPACE».

Суспільно-політичне життя в наукових дискусіях студентів

55519 вересня 2018 року відбулося перше засідання студентського наукового гуртка «Політія» на тему: «Участь молоді у політичному житті українського суспільства», який організувала доцент кафедри соціології та політології Ісхакова Наталія Гаріївна.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве